Mezuniyet İçin Tasarım Harikası Kep Modelleri

Mezuniyet İçin Tasarım Harikası Kep Modelleri

Uzun bir öğrencilik hayatından ve zorlu sınavların üstesinden gelerek başarı ile siz de bu yolu kat ettiniz ve artık mezun oluyorsunuz. Öğrencilik yıllarınızda da her zaman farklı bir tarzınız olduğundan dolayı göz önündeydiniz. Şimdi sırada mezuniyet var ve siz de yine tarzınızı mezuniyet kepinizde de konuşturmak istiyorsunuz. Mezuniyet cübbeleri ve kepleri her ne kadar standart olsalar da aslında siz de aklınızdaki kepi tasarlayarak sizin için özel olan bu günde sevdiğiniz ve sizi yansıtan kepi kullanabilirsiniz.

Mezuniyet İçin Tasarım Harikası Kep Modelleri

Sizi Anlatan Bir Karakteri Yansıtın

Kesinlikle her izlediğinizde bu tam da beni anlatıyor dediğiniz bir karakter kesinlikle vardır. Kep tasarımı yaparken neden kepinizde bu karakteri kullanmıyorsunuz? Üstelik iş hayatınıza yönelik karakterinizin size vereceği umut dolu bir sözü de yazmayı kesinlikle ihmal etmeyin.

Karikatürler

Her zaman eğlenceli olmak etrafınızdaki kişilerin de yüzünün gülmesini sağlayacaktır. Siz de bu mutlu gününüzde okuyanların da yüzünü güldürecek manidar bir karikatürü kepinize işleterek keyifli bir kep modeli ile mezuniyet kıyafeti hazırlatabilirsiniz.

 

Oyunlar

Oyun oynamayı çok seviyorsunuz. Hatta zamanınızın pek çoğu bu oyuna gidiyor. Mezuniyetinizde de her anınızı birlikte paylaştığınız oyununuz ile birlikte kutlamak istemez misiniz? Pokemon ya da güzel bir savaş oyunu. Siz de kepinizi bu oyunların logosu şeklinde tasarlatarak tam da içinize sinen bir kep hazırlatmış olacaksınız.

 

Smiling female student wearing cap and gown

Mesajlar

Tabi ki kamu spotu şeklinde olmasa da karşınızdaki kişilere illaki belirtmek istediğiniz bir mesaj vardır. Mesela kepinizin üzerine başardım, şimdi çalışma zamanı ya da neden gibi sorular da yazdırabilirsiniz. Kesinlikle kep tasarımlarının sizin zevklerinize kaldığını söyleyebiliriz.Aklınızda ne varsa siz de mezuniyetinizin önemli bir parçası olan kepiniz ile yansıtabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.