Sokak Modası Şapka Modelleri

SOKAK MODASI ŞAPKA MODELLERİ

Her geçen gün yenilikçi hareketler sergileyen günümüz modası ortaya koyduğu birbirinden farklı aksesuar seçenekleri ile sokak modası tercih eden kullanıcılarını da es geçmemektedir.  Birbirinden şık ve iddialı aksesuarlar sayesinde farklı kombin seçenekleri de ortaya çıkmaktadır. Yaz- kış şapka takmayı sevenler, bu alışkanları sayesinde hava koşullarının meydana getirdiği birçok olumsuzluğunda önüne geçebilmektedir.

Şapka meraklıları için alternatifin bol olduğu bir sezon olacağa benziyor. Kombininizi tamamlamak ve dışarıda ki hava şartlarına karşı korunmanızı sağlayacak en ideal ve pratik aksesuar koşulsuz şapka olacaktır. Özellikle sokak modasına yönelik tercihler yapmayı seven bayanlar için seçenek olabilecek sokak modası şapka modelleri arasında nelere yer verilmiş bakalım.

2018 Sokak Modası Bayan Şapka Modelleri

  1. Bot Şapka Stili

İnce görünümlü ve tam yuvarlak bir şekle sahip Bot şapkalar 2018 modasının önde gelen modelleri arasında yer almaktadır. Kullanıcılar tarafından daha çok beyaz ve siyah renkleri tercih edilen bu modeller günlük kullanıma da oldukça uygundur. Birbirinden şık ve farklı kombinleri bir araya getirebileceğiniz Bot şapka modelleri bu sezon kurtarıcınız olmaya aday.

  1. Hasır Şapka Modelleri

Kendi içinde birçok renk seçeneğine sahip olan hasır şapkalar bu sezon oldukça trend bir konumdadır. Birçok ünlü modacının da koleksiyonunda yer verdiği bu hasır şapka modelleri size her alanda eşlik etmektedir. Şimdi tek yapmanız gereken herkesin tarzına uyum sağlayabilen bu hasır şapkalardan edinmeniz olacaktır.

  1. Geniş Şapka Modelleri

Bu tarz şapka modellerinde daha çok rahatlık ön planda yer almaktadır. Özellikle yaz günlerinin kurtarıcısı olarak kullanabileceğiniz geniş şapka modelleri sokak modasına oldukça uyum sağlamakta ve salaş bir görünüm oluşturmaktadır. Şıklığı geri planda bırakarak rahat takılmayı sevenler için oldukça uygun bir alternatiftir.

  1. Kadife, deri, yün ve örgülü Şapka Modelleri

Günlük kullanıma oldukça uygun bir alternatif olarak karşımıza çıkan bu şapka modelleri 2018 ve 2019 şapka modasında önemli bir yere sahiptir. Kadife ürünlerin yanı sıra deri, örgülü model seçenekleri de bulunan şapka modelleri ile seksi ve çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.