Yeni Bayan Hasır Şapkalar

Yeni Bayan Hasır Şapkalar

Bayanları güzel gösteren en güzel aksesuarlardan biriside şapkalardır. Birçok şapka çeşidi vardır. Tüylü şapkalar, örgü şapkalar, denim şapkalar, keten şapkalar, fötr şapkalar ve keten şapkalar gibi birçok şapka çeşididir.  2018 Bayan şapka modellerinde bu senenin modası hasır şapkalar olarak göze çarpmakta. Hasır şapkalar yaz şapkası olarak bilinir ve hemen hemen her şeyle uyumlu olarak dikkat çekmektedir. Hasır şapkaları daha çok yaz tatilinde , tatil bendesinde deniz kenarı veya havuz kenarında kullanabilirsiniz. Hasır şapkaları nerede nasıl giyeceğinizi nasıl kombin edeceğinizi merak ediyorsanız bu makalemiz tam size göre. Bayan hasır şapkalar ve kombinler olarak size altın önerilerimiz var.

Hasır şapka modelleri bu yaza damgasını vurdu. Plajda, sokakta, çarşıda, her yerde kullanabileceğiniz hem spor hem şık bir kullanım sahip olan hasır şapkalar da sizi güneşten koruyan bir şapka modelidir. Hasır şapkanızı; basic beyaz tişörtler, uzun elbiseler, Jeanlar, bikini ve mayolarla kullanabileceğiniz bu şapka ile harika görünüme sahip olabilirsiniz. Hasır şapka kullanan kişilerin saçlarına da dikkat  etmesi gerekmektedir. Genelde uzun saçlı bayanların tercih edebileceği bu şapka modelinde şapkanın alt kısmında kalan kısımları hafif dalgalı veya tek yandan örgü tarzında yapılırsa çok sade bir görünüme sahip olacaktır. 2018 bayan hasır şapkalar renk olarak da farklılık gösterir. Renk renk hasır şapka bulabilirsiniz. Mavi, yeşil, siyah, ve en sık kullanılan hardal rengi hasır şapkadır.

Hasır şapka modelleri bayanlar için çok tercih edilen şapka modeli olduğu için kullanılan takılar da  ona göre seçilmelidir. Örneğin hasır şapka ve Jean ile kombin ettiğiniz bir tarza hafif bir künye veya nazar boncuklu mavi bileklikle harikalar oluşturabilirsiniz. Hasır şapkalar ile kullanabileceğiniz hasır çantaları da unutmamak gerekir. Aldığınız yerden aynı model hasır çanta-hasır şapka modeli alabilirsiniz. 2018 bayan hasır şapkalar bu senin modasından bahsettik. Umarız bu yazımızı okuduktan sonra hasır şapkalar ile  şık kombinler ve harika tarza sahip olmanız mümkün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.