Aksesuarlı Fötr Şapkalar

Fötr şapkalar yıla damgasını vuran özel modeller olmaktadır. Tüm dünyada tercih edilen şapka trenleri arasında fötr şapkalar gelmektedir. Fötr şapkalar o bilindik klasik modellerden oluşmamaktadır.

Olabildiğince ihtişamlı, bir o kadar renkli ve görsel modellerden oluşmaktadır.

Fötr şapka modelleri üzerinde yer alan aksesuarlar, kimi zaman çok özel çiçeklerden oluşabilirken kimi zamanda farklı tasarımlar ve detaylar ile asıl duruşunu kazanabilmektedir.

ayan Fötr şapka modası hiç olmadığı kadar renkli ve bir o kadar ihtişamlı tasarımlardan oluşmaktadır sizlerde fötr şapka modasına ayak uydurmak adına yıla damgasını vuran modellerden yana tercihlerde bulunabilirsiniz.

Fötr şapkalarda Çiçek detayı…

en güzel çiçek buketlerini başınızın tam da üzerinde taşımaya ne dersiniz. Rengarenk gül buketleri farklı kombinlerinize en özel şekilde uyum sağlarken diğer bir taraftan tarzınızı yansıtan bir duruşa bu özel şapka modellerini kullanarak kolayca sahip olabilirsiniz.

fort-sapka2

fotr-sapka3

fotr-sapka8

fotr-sapka6

fotr-sapka

Kurdele süslemeli şapkalar..

rengarenk kurdeleler kullanılarak tasarlanan şapka tasarımları adeta tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.Fötr şapkaların ön yada arka kısımlarında kullanılan kurdele detayları her defasında bambaşka bir görüntünün elde edilmesine neden oluyor.

fotr-sapka1

fotr-sapka7

fotr-sapka4

Uç Uç Aksesuarlar…

Şapka modelleri üzerinde yer verilen diğer bir detay ise uç uçlardan oluşan detaylar olmaktadır. Şapka modellerinin yanlarında konumlandırılan bu özel aksesuarlar farklı renklerden oluşan modelleri ile seveceğiniz tasarımların oluşmasına neden olmaktadır.

 

 

 

fotr-sapka2

fotr-sapka5

Estetik  ve zarif bir görüntüye sahip olmak isteyen tüm bayanlar özel gün ve gecelerde en özel kıyafetlerinin üzerinde fötr şapkaları tercih etmektedirler. Göz kamaştıran ve bir o kadar ince detaylara sahip olan şapka modellerinin her birini sizlerde sadece ve sadece sitemiz üzerinde bulabilir ve bütçenize uygun fiyatlar ile kolayca sahip olabilirsiniz.

uzun yıllar severek kullanacağınız modeller ve daha fazlasını bulabilmek için sizlerde ana sayfamız üzerinde yer alan şapka modellerine hemen şimdi göz atabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.