Dekoratif Şapka Modelleri 2018

Dekoratif Şapka Modelleri 2018

Günlük olarak yaz aylarında vazgeçilmez tasarımlar arasında yer alan şapkalarınız 2018 sezonunda farklı bir alanda daha tercihiniz haline geliyor. Farklılıktan hoşlananların tercihi olan dekoratif şapka modelleri 2018 yaz günleri için güneşten korumakla kalmayarak sizlere hem farklı hem de şık bir görüntüye ulaştırıyor. İlkbahar ve yaz tasarımları arasında yer alan kep şapkalar dışında tercih edeceğiniz külah şeklinde şapka tasarımları farklı kumaşlardan ve farklı görünümden elde edilerek sizlere çok daha özel bir görüntü elde edebilmeyi sağlıyor. Boru şapkalarda şapkanın geniş bölümünde yer alan bantlar, işlemeler veya boncuklardan oluşturulan halkalar ya da renkli ipler bu tasarımları çok daha özel hale getiriyor ve kombinlerini oluştururken de doğru renk seçimlerinden yararlanabilmenizi sağlıyor.

Sezonun En Şık Kadınlarının Tercihi Melon Şapkalar

Birbirinden güzel ve kadınlara erkeksi bir görüntü kazandıran aynı zamanda ufak dokunuşlar ile ön plana çıktı. Site kot pantolonlarla rahatlıkla kombin oluşturacağınız basit ama oldukça etkili bir görüntüyle tercihiniz haline gelecek olan melon şapkalar bambaşka bir görüntüye sahip olmanızı kolaylaştırıyor.

Melon şapka tasarımları da klasik ve düz tasarımlar olarak ön plana çıkarken bantlarla süslenmiş ve küçük ürünler tercihiniz oluyor. Birbirinden farklı tasarımlar arasında kovboy şapkaları da bu sezon kadınların tercih edebilecekleri ve kolayca kombinleyebilecekleri ürünler arasında yer almaktadır. Kovboy botlar her sezon karşımıza çıkıyor ve birçok kadının tercihi oluyorken şimdi de kış aylarında ile yaz aylarında hasırdan elde edilmiş tasarımlarıyla kovboy şapkaları tercihleriniz ve trendler arasında yer alıyor.

Büyük boy şapka trendi 2018 yılında yeni bir boyut kazanıyor. Çantalar ve kıyafetlerden sonra da şapka modellerinde de sıkça gördüğümüz büyük boy şapka tasarımları genellikle sırtın büyük bir bölümünü kapatıyor ve omuz bölgesini de kaplıyor. Farklı tarza sahip olan kadınların tercih edebileceği ürünler arasında yer alan bu tasarımları sizler de tercih edebilirsiniz. Yalnızca güneşten korunmak ve yüzü koruyucu etkisi ile bilinen güneşlik şapkalar sezonda özellikle yaz aylarında tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. Kafanın hava almasını sağlayan bu tasarımlar kep modelleri ile dikkat çekiyor ve kadınların tercih ettiği tasarımlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.