En Şık Şapka Modelleri

En Şık Şapka Modelleri

İşte sizler için en şık şapka modellerini derledik.

Fötr şapkalar en şık duran şapkalardan biri. Bu şapkalar son derece klasik modellere sahip. Özellikle koyu renklerde bir fötr şapka tercihi yaparsanız sın derece şık gözükürsünüz. Ama ciddi havayı biraz dağıtmak isterseniz renkli ve çeşitli süslemeler bulunan fötr şapkaları da tercih edebilirsiniz.

Bereler eskiden sadece soğuk kış günlerinde kullanılırdı ama artık böyle değil! ilkbahar ve sonbahar aylarında da pek çok kişinin bere kullandığını ve bunu da çok yakıştırdıklarını görüyoruz. Bere oldukça özgür tercihler yapabileceğiniz bir şapka modeli. Renk renk ve model model bere bulmanız ve bu bereleri de kıyafetlerinizle şık bir şekilde kombin yapmanız mümkün.

Ressam şapkaları aklımıza ilk olarak Fransız kadınları getirir. Ama artık pek çok kadın ressam şapka modelini kullanıyor. Bu şapkalar kadınları oldukça şık ve tarz gösteriyor. İsterseniz canlı bir kırmızıdan yana şansınızı kullanabileceğiniz gibi daha doğal renkleri de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kovboy şapkaları! Oldukça tarz olan bu şapkalar uzun zamandır erkekler ve kadınlar tarafından tercih ediliyor. Eğer doğru kombinlenirse oldukça şık ve tarz bir görüntü ortaya çıkıyor. Ayrıca yakışan kişilere de oldukça seksi bir hava katıyor.

Beyzbol şapkası ise en çok tercih edilen şapka modellerinden biri oluyor. Genellikle spor kıyafetlerle tercih ediliyor. Her rengi hoş gözüken bu şapkaları yanlış kombin etme imkanı ise neredeyse yok gibi. Üstelik bu şapkalar genellikle kullanan herkese çok yakışıyor.

Disket şapka ise kullanan kişilere oldukça bohem bir hava katıyor. Disket şapkalarında koyu renkleri oldukça klas bir hava yaratır. Renklileri ise daha bohem bir tarz yakalamanıza yardımcı olur.

Golf şapka ise yine son yıllarda oldukça fazla tercih edilen şapka modellerinden biri oluyor. Bu kıyafet spor kıyafetlerle doğru kombin yapılırsa birden kıyafetin havasını değiştiriyor ve çok şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Hasır şapkalar ise modeli ne olursa olsun kişilere oldukça doğal bir hava katıyor. Özellikle plaj modasının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Ve hem bikinilerle hem de mayolarla uyum sağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.