Flap şapka nedir

Flap şapka nedir

Koruma faktörü ön plana çıkarılmış olarak çocuklar için tasarlanmış flap şapka modelleri açık hava aktiviteleri için mükemmel bir kıyafet tamamlayıcı olarak satışa sunulmaktadır. Çocuk giyimde özellikle yaz aylarının sıcak günlerinde güneşin zararlı etkilerini en aza indirmek adına tercih edebileceğiniz şapka modelleri çocuğun küçük yaşta tarz giyimine de katkı sağlayacak. Bayanlara özel tasarlanmış modelleriyle de şapkayı taktığınızda arkadan bakıldığında şal görevi üstlenen parçalar yüzünüzün kısmına gelindiğinde peçe şeklinde kapatılarak güneşten korunmak amacıyla kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

Temelinde çocuklar için tasarlanmış olan flap şapka modelleri hem yüzü hem de boyun bölgesini UV ışınlarına karşı maksimum koruma sağlayacak şekilde üretilmiştir. Kaliteli kumaşı ile güneşten koruyucu etkisinde her yaş grubuna hitap eden büyüklüklerde flap şapka modelleri özellikle güneşin tatilde keyfini çıkarırken ve çocukların güneş altında yapacakları aktiviteler için ideal bir seçim olacak.

 

 

 

 

 

Tercihe göre yalnızca şapka olarak da kullanılabilecek olan flap şapkalar ihtiyaç halinde yüz maskesi bandı ve boyunluğu ile takılarak bir arada da kullanılabilmektedir. Alternatif kullanım seçenekleriyle de yazı hem güneşten korunarak hem de çocuklarınızın hassas ciltlerini koruyarak geçirebilirsiniz.

Diğer şapka modellerine nazaran nefes alan ve çabuk kuruyan kumaştan üretilen flap şapka modelleri UV ışınlarına karşı özellikle çocuklar için en etkili ve en güvenilir şapka modelleri arasında bulunuyor. Her yaş grubundan çocukların başına uygun ölçülerle beğeninizi ve güveninizi kazanacak flap şapkalar farklı renk ve desen seçenekleriyle de zevkinize uygun alternatifler sunmaktadır.

 

 

 

 

 

Şapka modelinin arka kısmında elastik band tasarımlarının yanı sıra başı sarmalayan modeli tam bir koruma sağlayacak niteliklerle hazırlanmıştır. Güven duyulacak kalitesinde bay ve bayanlar için de çeşitli alternatifler mevcuttur.

İster kendinize isterseniz de çocuklarınıza özellikle tatildeyken kullanışlı ve güvenilir bir şapka modeli olarak tercih edeceğiniz flap şapkalar en uygun fiyat avantajlarıyla web sitemizde sizleri bekliyor. Geniş bir yelpazede şapka modeli ile en trend şapkalar arasından zevkinize uygun olan modelleri bir tık kolaylığında sipariş verebilirsiniz. Aksesuar seçenekleri arasında hem ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız hem de şıklığınızı tamamlayacağınız şapkalar elinizin altında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.