Göz Kamaştıran Şapka Görmek İster misiniz?

Şapka deyip geçmeyin hem duruşu hemde şık tasarımları ile üzerinizde hiç olmadığı kadar şık durabilen , kolayca tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilen şapka modelleri oldukça göz kamaştırıcı modellerden oluşuyor.7

Göz Kamaştıran Şapka Görmek İster misiniz?

Bayan Şapka modelleri her defasında bambaşka tasarımlar ile yeni sezonda karşımıza çıkarken her defasında bizlerden tam puan alabilmeyi de başarabilmektedir.

Sıra dışı şapka modelleri tasarımı ile gerçek manada ilgi odağı olmaktadır.

Aşağıda yer alan şapka modelleri de bunlardan sadece bir kaçını oluşturmaktadır.

Beyaz şapka:

Beyaz rengiyle özellikle özel gün ve gecelerde tercih edilmektedir. Düğünlerde gelinlerin başındaki yerini tüm asaleti ile alabilmektedir.

sapka

Tüylü şapkalar:

Aksesuar olarak ince naif bir tüy ile şıklık kazanmakta olan tüylü şapka modelleri biz bayanların en beğendiği modelleri oluşturmaktadır.

sapkalar

Abartılı Şapkalar:

Herkes aynı şeyleri sevemez değil mi? Feminen olmaktan hoşlanan bayanalar genellikle abartılı modelleri beğenilmektedir. Resimdeki bayan şapka modeli de bahsettiğimiz o özel modellerin başında gelmektedir.

 

sapkalarr

Asimetrik şapkalar:

Asil ve zarif duruşa sahip olmayı amaçlayan tüm bayanlar bu özel şapka modelini tercih etmektedir. Sizlerde tarzınıza uygun ise bu özel modeli tercih edebilirsiniz.

sapkacik

Tarz sahibi şapkalar:

Tarz sahibi bayanlar özellikle resmi davetlerde kıyafetlerinin üzerinde bu özel modelleri tercih etmektedir.

 

sapkalar

Sizlerde en güzel şapka modellerini sitemiz üzerinden tek tık kolaylığı ile kolayca satın alabilir. Tarzınız ve şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.