Pon Ponlu Bayan Şapka Modelleri Çok Cici

Pon ponlu bayan şapka modelleri, son dönemlerin en popüler parçalarını oluşturmaktadır. Kış aylarında oldukça cicili bicili bir görüntüye sahip olabilmek adına sizlerde pon ponlu bayan şapkalarını tercih edebilirsiniz.

Bayan pon ponlu şapka modelleri farklı modeller üzerinde ponpon uygulamalarının yer alınmasıyla ortaya çıkmaktadır. Tekli yada çiftli ponponlar ile seveceğiniz modeller satışa sunulmaktadır. Sizlerde ponponlu modellerden hoşlanıyorsanız site adresimiz üzerinden sizlere özel modellere göz atabilirsiniz.

bayan-sapka

Tavşan Kuyruğu Ponpon:

Tıpkı bir tavşan kuyruğunu andıran bu özel şapka modeli,sizlerinde beğeninizi kazanacak özel bir modeldir. Özellikle Mavi rengi ile adeta satış rekorları kırmakta olan özel bir modeldir. Sizlerde kendinizi bir dişi tavşan gibi hissetmek için bu özel şapka modelini tercih edebilirsiniz.

 bayan-sapka

Örgü Bayan Şapka:

Örgü bayan şapka modeli ve aynı zamanda ponponlu bir şapka modeli olarak sizlerin beğenisine sunulan örgü bayan bere kış aylarında sizleri sıcacık tutacak bir model olmaktadır. Farklı renk alternatifleri ile kolay kullanım imkanı sunmakta olan bu benzersiz modeli tüm kış boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

bayansapka

İki renkli Ponpon şapka:

 İki fraklı renk ile bütünleşen örgü bayan bere modeli yüz ifadenizi ortaya çıkartacak aynı zamanda şirin ponponlu yapısı ile sizlere çok ama çok yakışacak olan özel bir modeldir. sizlerde bu özel modelin farklı renklerine site adresimiz üzerinden göz atabilir silerseniz kolayca sipariş verebilirsiniz.

sapka-bayan

Kedi tipi pon ponlu şapka:

Kedi gibi şirin mi şirin olamaya ne dersiniz? Sizlere çok yakışacak kedi ponpon bayan şapka farklı renk seçeneklerinden oluşuyor. Beğendiğiniz rengi tercih ederek şık ve şirin görünümlü bir kış geçirmeye ne dersiniz?

sapka-bayan

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.