Ponponlu şapka trendi

Hemen hemen her kadın hasretini çektiği özlemini duyduğu ve hayalini kurduğu bebeğe kavuşacağı haberini alınca hemen bebekle ilgili planlarını yürürlüğe sokar. Bebeğinin odasının nasıl olacağından bebeğin neler giyeceğine kadar detaylı bir hazırlık süreci başlar.

 

 

Eğer doğacak bebek bir kış bebeği olacak ise acilen bir iplikçinin yolu tutulur ve tığlar şişler yumak yumak ipler sayın alınarak eve dönülür. Bebeğin büyüme şüpheci devam ettiği müddetçe anneler bu tatlı bekleyiş sürecini harıl harıl örgü örerek değerlendirir. Bu örgü örme durumu endişeli anneler için hem bir terapi görevi görmekte hem de zamanın daha verimli akıp gitmesini sağlamaktadır. Hamarat anne adayları bebekleri için renkli renkli hırkalar patikler ceketler ve birbirinden güzel şapkalar örerler. Son zamanlarda ponponlu şapka trendi ortaya çıktığı için hazırlanan bu bebek çeyizlerinde de sıkça ponponlu şapkalar yer alır.

 

 

 

 

Doğacak olan bebeğin cinsiyeti de ponponlu şapka trendi üzerinde oldukça etkili olur. Çünkü anne adayları bebekleri için en güzel şeyleri temin etmeye en güzel örnekleri örmeye gayret gösterirler. Anne karnında son süratle büyüyüp gelişen minik bebek eğer erkek ise örülen ürünler mavi ağırlıkta olup eğer doğacak bebek kız ise daha çok pembe ağırlıkta örgüler ortaya çıkmaktadır. Fakat bunun yanında diğer renkler de tercih edilerek bir örgü çeşitliliği sağlanmaktadır. Yine sarı ve beyaz renkler bebek örgüsü için en çok tercih edilen renkler olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Telaşlı ve hevesli anne adayları bebekleri için her şeyin en iyisini temin etmeye çalıştıkları için ve her şeyin en iyisini tercih etmeye çalıştıkları için kendilerini ponponlu şapka trendine uymaktan alıkoyamazlar. Çünkü bu şapka modelleri hem çok tatlı ve sevimli olup hem de yapımı oldukça basit şapka modelleri arasındadır. Hamileliğin vermiş olduğu sıkıntılar göz önüne alındığında annelerin kolay örülebilir modelleri tercih etmelerine şaşırmamak gerekir. Hamilelik döneminde sırtta oluşan ağrıları daha da arttırmamak adına örgü örerken sırtı desteklemeye ayrı bir dikkat ayırmak gerekir. Siz de ponponlu şapka trendini yakalamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.