Şapka Modelleri Ve Kombinleri 2018

Şapka Modelleri Ve Kombinleri 2018

2017 yılı içerisinde en güzel ve en şık şapka modelleri bayanların şıklığını tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında yer almıştı. Bu yıl da birbirinden güzel ve birbirinden renkli seçenekler yine sokak modasında ve günlük kullanımda kadınların tercihi haline geliyor. 2018 yılı için tasarlanan şapka modelleri disket şapka modelleri ve vizör şapka modelleri oluyor. Bu sezon geniş kenarlı şapkalar en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Birçok bayanın kullanacağı ve severek takacağı bu şapkalar mankenlerin üzerinde görücüye çıktı ve birçok kadının tercihi haline geldi.

Şapka modelleri ve kombinleri 2018 tasarımları arasında dikkat çekici modeller arasında hasır şapkalar yer alıyor. Hasır şapkalar 2018 yazında karşımıza çıkacak en özel tasarımlar olacak özellikle baskılı hasır şapkalar baskı desenli elbiseler ve askılılar ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alacak. En trend şapka modelleri arasında yer alacak birçok tasarım plaj şıklığı için de sizlerin tercihi haline geliyor. Kepler her dönem olduğu gibi bu dönemde yerini korurken şimdi şapkalar ve köşeli şapkalarda sezonun en trend ürünleri arasında yerini alıyor.

Tarzınızı Yansıtan Şapka Modelleri

Şapka modelleri ve kombinleri 2018 tasarımları arasında yepyeni seçenekler sizlerin tercihi haline geliyor. Hazır ürünler dışında en trend şapka modelleri arasından kasket şapka modelleri de yer alıyor. Birçok moda tasarımcısının ortak kararı olan bazı parçalar ve kombinlerde kullandıkları şapka modelleri bu sezon yaz aylarında olduğu gibi kış aylarına da uyarlanarak karşımıza çıkacak.

Yazın hasır şapkalar da modeller sizlere sağlanırken kış aylarında da hasır şapkalar dışında diğer kumaşlardan elde edilen şapka tasarımları yine sezonun trendleri arasında yer alacak. En çok tercih edilen şapka modeli bu sezon köşeli şapkalar oluyor. Köşeli şapkalar ve aşırı büyük şapkalar hem yaz hem de kış sezonun da kadınların tercihi oluyor. New York moda haftasında karşımıza çıkan şapka tasarımları asimetrik kesim ve farklı tasarımlar hazırlanarak da oluşturulmuş. Bu nedenle farklılıktan hoşlanan ve sıra dışı tercihlerde bulunanların tercih ettiği birçok şapka modeli sezonun trendleri arasında yer alıyor.

One thought on “Şapka Modelleri Ve Kombinleri 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.