Çocuk Bere Modasına Çok Şaşıracaksınız!

Çocuk bere modellerinde  var olan modelleri gördüğünüzde gerçekten çok ama çok şaşıracaksınız. Çünkü bu bere modelleri sıra dışı ve çok renkli, aynı zamanda bir o kadar figürlü modellerden oluşuyor.

Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu popüler modeller, sizler için satışa sunuluyor. Çocuklarınızın ruh haline uygun modeller, genellikle çeşitli hayvan figürleri ile destekleniyor.

Kurbağa çocuk beresi:

Adeta bir kurbağıyı andıran Çocuk beresi oldukça şirin ve hareketli. Çocuklarınızın kullanırken çok ama çok eğlenebileceği modellerin başında geliyor. Hem kız hem de erkek çocukları için rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

cocuk-bere

 

 

Kedili çocuk beresi:

kedili çocuk bere modeli, özellikle minik bebekler için en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. hazırlanışı oldukça basit ve kullanımı oldukça pratik bir modeldir. Kedili şapka modeli yapmak için sadece ipliklerden ve iğnelerden yardım almanız yeterli olmaktadır.

cocuk-bere-5

Renkli Ponponlu Bere:

çocukların çok sevdikleri renkli iplikler kullanılarak tasarlanmış renkli bere modeli aynı zamanda enseden sarkan ponponlu bir modeldir. Çok şirin ve bir o kadarda renkli olma özelliğine sahiptir.

 

cocuk-bere-4

 

cocuk-bere-3

cocuk-bere-2

Gergedan çocuk bere:

artık tüm ürkütücü hayvanlar bile çocuk bere modelleri ile şirin hale getirilmekte. Sizlerde gergedan bere modeli ile çocuk berelerinde farklı bir modeli oluşturabilirsiniz.

cocuk-bere-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.