En Popüler Çocuk Şapka modelleri

Çocuk Şapka modeli, en çok aranan modellerin başında gelmektedir. en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız için her şeyin en güzeli ve en özeli olmalıdır. Bu şapka ve çocuk bere modelleri konusunda da aynı şekilde olmaktadır.

En güzel çocuk şapkaları ve yıla damga vuran renk seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilmek adına sizler de yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Mavi Şapka modeli:

Bu sezon şapka ve bere modellerinden en popüler renk mavi oluyor. Özellikle erkek çocuklarımız için saks mavisinden tasarlanmış bere modelleri oldukça şık ve özel modellerde oluşmaktadır. Farklı şapka modelleri üzerinde kullanılan modeller her ne olursa olsun genel olarak en çok tercih edilen renk tercihi maviden yana olmaktadır. resimde örnek bir modele göz atabilir ve anlatımla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

cocuk-sapka-modeli

Saçaklı şapka modeli:

Kız çocuk şapka modeli, bu sezon çok farklı alternatifler ile karşımıza çıkıyor.Tıpkı bir şaç modelini anımsatan bu saçaklı şapka modeli, kız çocukları için en çok tercih edilen modellerinin başında gelmektedir. Renk renk modelleri ile sizlerde şirin çocuklarınızı çok daha şirin bir hale bu şapka modelleri ile kolayca getirebilirsiniz.

cocuk-sapka

Tığ işi bere modeli:

Tığ kullanılarak basit bir şekilde hazırlanan çocuk bere modeli oldukça özel ve bir  o kadar şık modellerden oluşuyor. sevdiğiniz renk seçenekleri yada çocuğunuzun severek kullanacağı pembe şapka modeli tercihleriniz arasında bulunabilir.

cocuk-sapka-modeli-1

 

Çiçekli bere modeli:

Çocuklar için düşünülebilecek en özel modellerden biridir çiçek örgü şapka modeli.Her türlü kıyafetin üzerinde kolayca kullanılabilir ve tam olarak çocukların beğenisine uygun olarak tasarlanmaktadır.

 

cocuk-sapka-modeli-2

Salaş Çocuk şapkası:

Çocuklara çok yakışacak salaş bere oldukça özel bir model. duruşu ile ve sahip olduğu örgü türü ile sizlerde uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

cocuk-sapka-modeli-3

Horozlu Şapka:

Horozlu şapka çocukların en çok ilgisini çeken modeller olmaktadır. Horozlu şapka günümüzde sadece çocuklar için değil yetişkinler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

horozlu-sapka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.