Değişik Şapka Modelleri İle Değişin

Değişik Şapka Modelleri İle Değişin

Kışın sadece kalın ve yün şapkalar değil aksine modelleri ile göz dolduran tasarıma sahip olan pek çok şapka modelini de tercih edebilirsiniz. Özellikle moda dünyasında nereye bakarsanız bakın her yerde farklı bir şapka modeli ile karşılaşabilirsiniz. Değişik ve farklı bir tarza sahip olmak istiyorsanız siz de değişik şapka modelleri ile kendi tarzınızdan söz ettirebilirsiniz.

 

Farklı Şapka Modelleri

Geniş Kenarlı Şapkalar

Daha çok filmlerden görmeye alışık olduğumuz ve oldukça geniş kenarlara sahip olan şapkalar bu yıl kış modası ve yaz modası için kesinlikle olmazsa olmaz parçalardan birisi. Üstelik geniş kenarlı şapkaların içerisinde dilediğiniz renge ve modele sahip olan pek çok modeli de bulabilirsiniz. İsterseniz kenar kısımları asimetrik kesimli olan isterseniz de yine kenarlarında desenler bulunan şapkalar ile siz de kendi tarzınızı renklendirebilirsiniz.

Keçeden Şapkalar

Son yıllarda keçeden yapılmış pek çok ürünü hayatımızın her yerinde kullanmaya başladık. Telefon kılıfları ve çantalar derken şimdi de keçeden yapılmış olan şapkalar ön plana çıkıyor. Siz de keçeden şapkalar ile rengarenk kombinler yapabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de oldukça şık duran keçe şapkaları kesinlikle kış soğuklarına karşı da tercih etmelisiniz.

Kürklü Şapkalar

Kürklü şapkalar tek başına göz doldurmaya yetecek bir ürün. Özellikle kabarık ve gerçekten büyük ebatlardaki kürklü şapkaların bile bu yıl oldukça moda olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik kışın soğuklara karşı da inanılmaz bir koruyucu etkisi bulunuyor. Tabi ki seçimleriniz gerçek kürkten yana olmamalı. Sahte kürklerin içinde de aşık olacağınız pek çok güzel model sizleri bekliyor.

Tül Detaylı Şapkalar

Her zaman filmlerdeki gibi olmak isteyen kadınların dişiliklerini ve farklılıklarını ortaya çıkarabilecekleri en güzel parça tül detaylı şapkalar. Özel günlerinizde sizi tamamlayacak en önemli aksesuarlardan birisi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.