Şimdi Büyük Şapkalar Moda!

Siz de kombinlerinizi yaparken çeşitli aksesuarlar kullanmayı seviyor musunuz? Özellikle şapkalar… Bu yıl hem görsel olarak rengarenk ve göz alıcı hem de oldukça büyük şapkalar çok moda… Sizde dilediğiniz modeldeki bir şapka ile aklınızdaki stili yaratabilirsiniz.

 

İngiliz Fötr Şapkalar

Hem zarif hem de modaya uygun bir şapka arıyorum diyenler için İngiliz fötr şapkalar en uygun seçeneklerden birisi. Üstelik tarzı ile farklı olduğunu göstermek isteyenler için kışlık  oldukça şık modelleri de bulunuyor. Yapı olarak hem yuvarlak hem de bombeli bir yapıya sahip olan İngiliz fötr şapkalar içerisinde büyük olanları tercih edebilirsiniz.

 

Büyük Örgü Bereler

El örgüsünün yerini hiçbir şey tutmaz. Dilerseniz hazır olarak alacağınız dilerseniz de evde de yapabileceğiniz berelerde dikkat etmeniz gereken tek şey sadece oldukça salaş ve büyük olmaları. Üstelik yandan ipli olan modelleri de bu yıl oldukça moda.

 

Fedora Şapkalar

Zarif görünmek isteyen kadınların kesinlikle tercih etmeleri gereken en önemli aksesuarlardan birisi de büyük Fedora şapkalar. Oldukça şık durmasının yanı sıra kesinlikle kendinizi filmlerdeki gibi hissetmenizi de sağlayacak ağırlıklı olarak siyah renginin daha çok tercih edildiği bu tarz şapkalar kış için de oldukça ideal bir forma sahip.

 

Büyük Fransız Bereler

Hanım hanımcık bir görünüm kazanmak için Fransız berelerinden daha iyi bir seçim olamaz. Kesinlikle iş kıyafetleriniz ile veya günlük kıyafetleriniz ile de kolaylıkla kombin yapabilirsiniz. Ancak modaya ayak uydurmak isterseniz büyük forma sahip olan bereleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Renk ve model seçimi ise size kalmış…

 

Kürk Şapkalar

Kış denilince kürkler her zaman ön plana çıkan parçalardan birisi olmuştur. Sanki kutuplardan gelmiş hissi veren ve kesinlikle sıcacık bir görünüm sunan büyük kürklü şapkalardan kesinlikle siz de bu yıl bir tane dolabınızda bulundurmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.