En güzel şapka modelleri ve yapılışları

Şapka modelleri ve yapılışları ile ilgili birbirinden farklı bilgi internet dünyasında yer almaktadır. Farklı tarzlara uygun şapka modelleri, şık ve özel bir görüntüye sahip olmanızı sağlamaktadır. Sizler için bu gün kü yazımızda birbirinden özel şapka örnekleri ve yapılışlarına yer vermiş bulunmaktayız. görsellerini  görerek ve yapılışlarını takip ederek şahane şapka modellerini kendiniz ve sevdikleriniz için hazırlayabilirsiniz.

Kastırmalı bere yapılışı:

bu özel model, yapılışı oldukça kolay görüntüsü ise oldukça sık bir şapka modelimizdir. tüm kış boyunca severek kullanabileceğiniz bir model tercih ediyorsanız kastırmalı bere modeli size göre diyebiliriz.

incili-sapka

yildiz-bere

 

Enseden ponponlu bere yapılışı:

ponponlu bere modelleri her daim tatlı ve şirin bereler olmuştur.  Görüntünüzde şirin bir duruş oluşturma için enseden sallanan ponponlu bere modelini sizlerde kolayca tasarlayabilirsiniz

ponponlu bayan bere modeli ve yapılışı
ponponlu bayan bere modeli ve yapılışı

ponponlu-sapka

Kuzu bere yapılışı:

Adeta bir kuzu görünümünü andıran şapka esprili yaşamaktan hoşlanan küçük büyük herkesin severek kullandıkları bir modeldir. sizler için yapılışını ve birbirinden özel modellerini paylaşıyoruz.

kuzu-kulaklikli-bere

sapka

Balık sırtı bayan bere yapılışı:

Bu özel bere modeli son dönemlerin en çok tercih edilen modelini oluşturuyor. sizlerde farklı bir örnek arıyorsanız bu özel modeli tercih edebilirsiniz.

açıklamalı bayan bere modelleri

açıklamalı bayan bere modelleri

açıklamalı bayan bere modelleri
açıklamalı bayan bere modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.