Yüz Güzelliğinizi Ortaya Çıkaracak Bereler

 

Kış mevsiminde şıklığından ödün vermek istemeyenler için birbirinden güzel ve modern bere tasarımlarını sizler için derledik. Üstelik bere seçerken doğru bir bere seçerseniz tüm yüz güzelliğiniz de meydana çıkarabilirsiniz. Bu yıl moda olan bereler kesinlikle tek başlarına bile bir moda ikonu haline gelebilecek oldukça şık modellerden oluşuyor. Sizler de tarzınızı yansıttığını düşündüğünüz bir bere ile kış mevsiminde şıklığınızdan ödün vermeyebilirsiniz.

Yüz güzelliğinizi ortaya çıkaracak bereler:

Kalın Örgülü Salaş Bol Bereler

Saçlarınızı yapmaya üşendiğinizde sadece hafif bir makyaj ile tüm güzelliğinizi bu salaş bereler ile ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik günlük kullanım için tercih ettiğiniz tüm kıyafetleriniz ile de kolay bir şekilde uyum yakalayabilirler.Dilerseniz bu bereler evinizde de kalın şişler ile ve oldukça kalın olan ipler ile de birkaç saat içinde hazır hale getirebilirsiniz.

bere1

bere-2  bere-4
Üzeri Baskılı Bereler

Özellikle bu yıl oldukça moda olan alın bölgesindeki yazıların ve simgelerin bulunduğu bereler hem oldukça dikkat çekici hem de direkt olarak odak noktasını yüzünüze çekecek şekilde tasarlanmış olan bere çeşitlerinden birisidir. Bunun için de tarzınızı bu tarz bereler ile yansıtırken aynı zamanda da tüm güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

baskili-bere

Renkli Ve Desenli Bereler

Bu yıl kış mevsimi kesinlikle renkli geçeceğe benziyor. Sizler de kıyafetlerinize fazla aksesuar kullanmayı sevmiyorsanız ve doğal haliniz ile dışarıya çıkmayı seviyorsanız kesinlikle renkli berelerden bir tane de olsa bu kış dolabınızda muhakkak bulundurmalısınız.

bere7

bere3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.