En Popüler Şapka Markaları Sizce Hangisi?

En Popüler Şapka Markaları

Tarihe baktığımızda sadece bizim ülkemizde değil dünya genelinde şapka veya buna benzer başlıkların her zaman tercih edildiğini görmekteyiz. Tabi ki günümüzde hızlı bir şekilde ilerleyen moda akımının da etkisi ile birlikte oldukça farklı modellere sahip olan pek çok şapka modeli ile de karşılaşmaktayız. Üstelik kadınlar ve erkekler için birbirinden farklı binlerce model ile. Şapka üreticileri de bu moda akımının etkisinde kaldığı için pek çok ünlü marka sadece şapka üretici olarak da önümüze çıkabiliyor.

 

İşte sizler için derlediğimiz en popüler şapka markaları:

 

NEW ERA

Belki de ismi pek tanıdık olmasa da etrafımızda en çok gördüğümüz şapka markalarından birisi. Dünya genelinde en çok tercih edilen şapka markalarından birisi olarak da ön plana çıkıyor.  Markanın ise klasik olan NY logosu her şapkasının ön yüzünde büyük bir şekilde yerini koruyor.

OBEY

Ön kısmı oldukça geniş ve yuvarlak bir kesime sahip olan bu markanın şapkaları da özellikle renkli ve desenli tasarımları ile dikkat çekiyor .Yine markanın en bilindik özelliğinden birisi de şapkalarının pek çoğunun ön yüzünde OBEY isminin yazılı olması.

 

 

DC

Grafiti tarzı çizimleri ile ön plana çıkan marka yine bu özelliğini şapkalarına da yansıtmayı çok seviyor. Özellikle ilk bakışta göze çarpan renkleri ve logoları ile genç kesim tarafından en çok tercih edilen şapka markalarından birisi.

 

DOPE

Diğer şapka markaları ile kıyaslandığında bu markanın biraz daha sadelikten yana olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki diğer markalarda olduğu gibi DOPE markasında da değişmeyen tek şey isimlerini kocaman şapkalara kazımaları. Bu markanın ise diğer şapka çeşitleri ile kıyaslandığında daha yuvarlak ve geniş bir kalıba sahip olduğudur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.