En Şirin Şapka Modelleri

En Şirin Şapka Modelleri

2017 ve 2018 de çeşitli şapka modelleri gündeme çıkmıştı. Şirin şapka modelleri olarak ponponlu, fırfırlı, tüylü, yazılı, taşlı gibi modelleri tanımlayabiliriz.

Bayanların vazgeçilmez aksesuarının arasında şapkalar ön sıradadır. Özellikle ponponlu şapkalar bayanlar arasında en çok rekabet gören modeldir.

Şirin Şapka Modellerinden Ponponlu Şapka

Kış aylarının vazgeçilmezi olan bir şapka modeli de ponponlu şapkalar modelidir. Bayanlardan özelliklede genç kızların ve çocukların ideal şapkaları diyebilirim. Ponponlu şapkalar şirin görünümünden dolayı çok tercih edilebilecek bir şapka modelidir.

Çanta ve şapka kombinleri genellikle ponponlu şapkalar olarak tercih edilebilir. Çantada ki ponponla şapkadaki ponpon oldukça şirin bir görünüm sağladığını söyleyebilir. Tabi ki de sadece şirin şapka çeşidi ponpon olanları değildir. Şimdi sizlere diğer modellerden bahsedeceğim.

Sevilen Diğer Model Taşlı Şapkalar

Gösterişli ve şirin olan bir modelde taşlı olan şapka modelleridir. Kıyafet kombiniziz ne kadar sade olursa olsun bir taşlı şapka tercih ederseniz.

Bu yaptığınız kombinizi patlatacaktır. Size uygun sizi tanımlayan yazılı ve taşlı şapkalar da oldukça hoş ve zarif durmaktadır.

Dağınık Sevenler İçin Püsküllü Şapkalar

Şimdi; dağınık denilince akıllara ilk kötü şeyler gelir. Aslında o dağınığın içinde binlerce anlam çıkartabiliriz. Dağınık tarzlar salaş ve rahat kıyafet sevenler için bu modelin güzel olacağını düşünüyorum.

Herkesin kendine özgü bir tarzı vardır. Bazıları klasik bazıları spor sevebilir. Klasik bir giyimin üstünde püsküllü şapka düşünsenize farklı tarzlar sevenler klasik kıyafetlerin üzerine de deneyebilir.

Bebekler için Şirin Şapkalar

Bebeklerin yanında şapkalar da nedir ki. Onlar zaten çok şirinler ama akse sularda ayrı bir farklılık katıyor. Hayvan işlemeli şapkalar onlar için en şirin modellerden birisidir.

Fırfırlı Şapkalar

Günümüzün yeni tarzı olan fırfırlı kollar elbiseler bunun yanı sıra fırfırlı şapka modellerini de unutmamak lazım. Sarı saçlarınıza kırmızı bir fırfırlı şapka modeli sizce de harika olmaz mı? Ya siyah saçlara sak mavisi…

Akşamüstü kış mevsimi bir yemek davetine giderken fırfırlı bir elbisenin üzerine fırfırlı bir şapka ile bütünleyebilirsiniz. Sizi oldukça şirin ve asil gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.