En Güzel Bayan Şapka Modelleri

En Güzel Bayan Şapka Modelleri

Şapka kıyafetler arasında yer alan bir giysi türü olmuştur. Kış ve yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı olan şapkaların birçok modelleri vardır. Şapka takmak hem bazı durumlardan korumaktan ziyade bir tarz da ortaya koyduğu söylenebilir. Yaz aylarında terekli şapkalar kış aylarında ise örgü şapkalar ön plandadır.

Kadınların şıklığını ve tarzını ön plana koyan aksesuarda şapkadır. Genellikle şapkalar eldiven ve atkı takımları olarak kullanılır. Erkekler bu konuda bayanlar kadar şanslı değildir. Her şey de olduğu gibi bayan şapkalarında da birçok model mevcuttur. Her tarza göre şapka modelleri vardır. En güzel bayan şapka modellerinden bir kaçını aşağıda sizlerle paylaştım.

Enseden Ponponlu Şapka Modeli

Yapılışında şiş kullanımı uygulanan kolay bir model olan Enseden Ponponlu Şapka oldukça gösterişli bir şapka modelidir. Her yaş için kullanımı uygun olduğu için sevilen ve Trend olan şapka modeli olarak gösterebiliriz.

Bu sene ponponlar önde olduğu için şapkada da bir bütünlük sağlamıştır. Ensede sevmeyenler için de dilerseniz ponponu şapkanın yukarısında da kullanabilirsiniz. Bu tamamen size kalmıştır her iki şekilde de zarif duracaktır.

İşlemeli Şapka Modeli

Şiş ile yapılan bir modelde işlemeli şapka modelidir. Bayanların kendi tarzlarına göre süslediği bu şapka modelleri bayanlar tarafından çok sevilmektedir. Sade isteyenler sadesini süslü sevenler ise istedikleri gibi işlemeli hazırlayıp kullanabilirler. İşlemeli şapka modeli yapımı da oldukça kolaydır. İstediğiniz renkleri kıyafetlerine göre örüp kombine edebilirsiniz.

İşlemeler kıyafetler de ön sırada olduğu gibi şapkalarında gözdesi olmuştur. Günümüz de genellikle çiçek işlemeleri ön sıradadır. Bayanlar her zaman gösterişli olmayı severler. Girdikleri ortamlar da dikkat çekmek istiyorsanız taş işlemeli şapka ile tamamen dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

Dolamalı Bere Modeli

Tığ ile yapılan bu model geçen senelerinde gözdesi olmuştur. Sevdiğiniz renkleri istediğiniz gibi bu model de birleştirebilirsiniz. Dolamalı bere modeli ile eldiveni de size bir bütün sağlayarak harika bir tarz ortaya koyacaktır.

Karışık gözükmesi sizi korkutmasın yapılışı oldukça basit bir modeldir. Dilediğiniz gibi süslemeler hazırlayıp şapkaya takabilirsiniz. Genellikle çiçek ve yıldız modellerin takıldığını söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.