Rüyada Şapka Görmek

Rüyada Şapka Görmek

Rüyada şapka görmek neye delalet eder?  Bu şapkayı nasıl ve ne koşullarda gördüğünüze göre değişir. Eğer rüyanızda yen, bir şapka gördüyseniz bu yeni bir iş olasılığının işaretidir. Rüyanızda gördüğünüz kumaş bir şapkaysa kısa sürede şeref ve itibara kavuşacağınıza ya da hali hazırda diğer insanlar tarafından bu özelliklere sahip bir gibi görüldüğünüze yorumlanır. Fakat gördüğünüz şapka eski ve kirliyse bu genelde maddi durumunuzun giderek zorlaşacağına veya itibarınızı kaybedebileceğinize işarettir. Eğer rüyanızda gördüğünüz şapkanın siperliği varsa bu tedbirli olmanız gerektiğini gösteren bir işarettir.

Bazı durumlarda rüyada şapka görmek ise size yabancı olan şeylere hayranlık hatta bazen züppeliğe delalet eder.  Eğer rüyanızda şapka satın aldıysanız, yakında bir kişinin yardımını alarak durumunuzn rahatlayacağına, işlerinizde kolaylıkla ilerleyeceğinize ve başarının yakın olduğuna işarettir. Bu durumda kazancınızın artması beklenir.

Yeni bir şapka görmek, bulunduğunuz yerden taşınabileceğinize ya da yeni bir işe işaret eder. Bu durumda yaşamında yapabileceğiniz değişikliklerden dolayı karlı çıkabileceğinize işarettir. Rüyanızda şapka kaybettiyseniz çalıştığınız yerde çeşitli sıkıntılar yaşayabileceğinizin habercisidir.

Rüyada şapka satın almak, birisinin yardımı ile işlerinin kolaylaşacağına ve başarıya ulaşacağına, bundan dolayı da kazancının artacağına yorumlanır Yeni bir şapka, taşınacağınızın veya işinizi değiştireceğinizin haberidir. Yaşamınızdaki bazı değişiklikler, sizin karlı çıkmanıza sebep olacak. Şapka kaybetmek, işyerinde sıkıntılar yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyanızda şapka giymek ise hayatınızda olumlu değişikliklerin habercisidir. Eğer rüyanızda şapka giydiyseniz bu hayırlı bir işe veya sizi memnun edebilecek bir kısmete delalet eder. Aynı zamanda rüyada şapka giymek dünya evine girmek anlamına da gelir. Rüyada şapka giymek kısmeti, bolluk ve refahı müjdeler.

Eğer rüyada siperi geniş ve güneşten korunmak için şapka giyiliyorsa ve şapka hasırsa bu sıkıntılardan kısa zamanda kurtulunacağına delalaet eder. Benzer şekilde rüyasında fötr şapka giydiğini gören kişi de ferahlığa ulaşmış sayılır. Bunların tersine eğer kumaştan şapka giyildiği rüyada görülürse rüyayı gören kişinin sıkıntılı zamanlar geçirmeye yakın olduğuna ve kedere gark olabileceğine delalettir.

Genel olarak rüyada şapka görmek iyiye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.