Şapkasız Çıkmam Diyen Ünlüler

Şapkasız Çıkmam Diyen Ünlüler

Güzel bir kıyafet kombinin asıl tamamlayıcısı da aksesuarlar oluyor. Şapka ise bizleri en şık ve en cool gösteren aksesuarlardan biri. Hal böyle olunca ünlüler de kıyafetlerini şapka ile tamamlamayı seviyor.

Peki şapkasız çıkmam diyen ünlüler kimler?

Beyonce günlük giyiminde en çok şapka kullanan ünlülerden biri. Özellikle farklı modelleri olan bereleri takmaktan çok hoşlanıyor. Ve bu bereleri de çok güzel taşıyor.

Gözde yakışıklı Bradley Cooper da şapkadan vazgeçemeyenlerden. Günlük giyiminde mutlaka spor bir şapka takıyor ve bunu güneş gözlükleriyle birlikte kullanmayı da ihmal etmiyor. Belki de kadınların ilgisinden kaçmak içindir kim bilir…

Diane Kruger da şapka takmayı seven ünlülerden biri. O da genelde spor şapkaları ya da kasketleri tercih ediyor. Tercihleri ise genelde koyu renkli şapkalardan yana oluyor.

Gwen Stefani de şapka takmadan dışarı çıkmayan ünlülerden biri. Şapka tercihlerinde ise renkli modelleri seviyor. Leopar desenli şapkalar ise vazgeçilmezleri arasından.

Jessica Alba ise tam bir bere tutkunu! Özellikle deri ceket, bere ve güneş gözlüğü üçlüsünden vazgeçemeyenlerden. Genellikle koyu renkli bereleri tercih ediyor ve oldukça havalı bir görünüm elde ediyor.

Johnny Deep ise en sık şapka kullanan ünlülerden biri. İster bere isterse şapka taksın… Hepsini aynı şıklıkta taşıyabiliyor. Sadece günlük kıyafetleriyle değil, ödül törenlerinde ya da galalarda da şapka takmaktan vazgeçmeyenlerin arasında yer alıyor. Birbirinden farklı şapka modellerini ve renklerini tercih ediyor. Takım elbiselerle kullandığı klasik modeldeki şapkaları ise karizmasına karizma katıyor.

Kendal Jenner da aksesuar olarak sık sık şapka kullananlardan biri. Şapkayı her türlü kıyafetle oldukça şık bir biçimde kombin yapabiliyor. Şapka tercihleri ise genelde klasik modeller ve koyu renkler oluyor. Ve kusursuz bir görüntü ortaya koyuyor.

Rihanna da sık sık şapka kullananlardan. Zaten çılgın ve renkli bir tarzı olan Rihanna, şapka tercihlerinde de oldukça değişik modelleri tercih ediyor. Şapkaları da kıyafetleri kadar olay oluyor! Klasik model de kullansa, spor tercihlerde yapsa genellikle şapkayı en iyi taşıyan ünlülerin arasında yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.