Şapkasız Çıkamam Diyenler İçin En Moda Şapkalar

Şapkasız Çıkamam Diyenler İçin En Moda Şapkalar

Şapka kimileri için bir tutku.. Hatta kimilerinin neredeyse bir şapka koleksiyonu olduğunu bil e söyleyebiliriz. Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz şapkalar özellikle kış mevsiminde de en çok tercih edilen aksesuarlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Siz de şapkasız çıkmam diyenlerdenseniz bu yıla damgasını vuran şapka modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

Deri Şapkalar

Deri bildiğiniz üzere kıyafetlerde sıklıkla kullanılan en önemli moda parçalarından birisi. Siz de kıyafetlerinizde küçük de olsa deri kullanmayı seviyorsanız bu yıl kesinlikle bir tane de olsa deri bir şapka satın alın. Deri şapkalar farklı modellerde olabiliyor. Ancak bu yıl en çok ön plana çıkan deri şapka modelleri spor formda daha çok moda. Özellikle hafta sonları veya günlük kıyafetleriniz ile tamamlayıcı olarak tercih edebileceğiniz deri şapkalar ile siz de tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Büyük Ponponlar

Şapka ve bere denilince tabi ki ponpon detayından da bahsetmeden kesinlikle olmaz. Siz de kasket ve spor şapka modellerini kullanmayı seviyorsanız ve kıyafetlerinizi tarz bir şapka ile tamamlamak istiyorsanız kocaman ponponu olan bir şapka tercih edebilirsiniz. Bu noktada tek dikkat etmeniz gereken şey sade bir şapka ve kocaman bir ponponu olması…

 

Fularlı Geniş Şapkalar

Genellikle Fransız filmlerinde görmeye alışık olduğumuz oldukça geniş kenarlı ve çevresindeki fuları ile dikkat çeken şapkalar artık sokak modasında da sıklıkla kullanılıyor. Tabi ki uygun bir kıyafet ile kullanmanız gerekli. Bunun için seçimlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. Pileli bir etek ile rahatlıkla kombin yapabileceğiniz fular detaylı şapkalar hemen her yüz şekli için de uygun olabiliyor. Ancak küçük bir yüz tipiniz var ise fular detayını da küçük tutmanızda fayda olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.