Kışın Vazgeçilmez Aksesuarları Şapkalar

Kışın Vazgeçilmez Aksesuarları

Günlük kombinlerinizde en çok ne tarz aksesuar kullanmayı seviyorsunuz? Özellikle söz konusu olan kış mevsimi ise atkı ve şapkalar ilk sırada yer alıyor. Özellikle kışın vazgeçilmez aksesuarları içinde yer alan şapka modelleri ile siz de oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ancak şapka seçimlerinizde kusursuz bir görünüm kazanmak için en önemli noktanın yüz tipinize uygun bir şapka seçimi olmasına da dikkat etmenizi önemle belirtmek isteriz.

 

Türban Bone Şapkalar

Kadınların özellikle modayı ne kadar merakla takip ettiklerini biliyoruz. Zariflik ve şıklık her kadın için birincil kuraldır. Bunun için de sadece uyumlu giyinmek değil aksesuarları ile de bunu tamamlamak isterler. Özellikle kış mevsiminde iş kıyafetleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz şapka modelleri arıyorsanız sizleri gerçekten de çok zarif gösterecek türban bone şapkaları tercih edebilirsiniz. Üstelik farklı bronşlar ile de tamamlayabileceğiniz bu bere tarzındaki şapkalar ile hemen her kıyafetinizi de tamamlayabilirsiniz.

 

Bowler Şapkalar

Özellikle farklı bir tarzı olduğunu göstermek isteyenler için bu yıl bowler şapkaların gerçekten de moda olduğunu belirtmek isteriz. Siz de dinamik ve stil sahibi bir görünüm istiyorsanız kesinlikle bowler şapka modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz tarz ve renkteki bowler şapka modellerinden bu yıl siyah ve toprak tonlarının oldukça moda olduğunu da ayrıca belirtelim.

Keçe Şapkalar

Keçe şapkalar bu yıla kesinlikle damgasını vuran şapka modelleri. Siz de özellikle kenarları yukarı doğru kıvrık olan ve tepesi bombeli olan keçe şapka modellerini tercih ederek hem zarif hem de tarz sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik kare yüz tipleri için de en uygun şapka modellerinden biri… Yine keçe şapka modellerinden bu yıl kenarı bantlı ve toprak tonları daha ön planda…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.