Siyah Şapka Seçenekleri

 

Her kombinde imdadımıza yetişen siyah şapkalar bizlerin vazgeçilmez rengimiz haline gelmiştir. Her renkle ve her kıyafetle uyum sağlayan siyah renk ve siyahın tonları bizim her ihtiyaç duyduğumuz da yanımızdadır. Siyah asilliği ve zerafeti ile bizleri cezbediyor.

Sokak modasında, iş hayatında özel bir davette her yerde bize eşlik eden siyah şapkalar bizlerin birer kurtarıcısı oluyor. Günümüzde çok sevilen ve tercih edilen siyah şapkalar çeşitli modelleri ile bize çok doğal ve güzel bir stil veriyor. Oldukça fazla seçeneği olan siyah şapkalar her model de bulmak mümkündür. Polislerimizin bile kullanmış oldukları siyah şapkalar onları cool bir hale getiriyor.

 

Siyah şapka seçeneklerine baktığımızda öncelikle rockların da çokça giydikleri  spor şapkalar gençlerimizde bir tutku haline gelmiştir. Siyah örgü bereler kış aylarında kadınların, erkeklerin ve hatta çocuklarımızda bile sıkça karşımıza çıkmaktadır. Fötr  şapkalarımız, kasketler, örgü bereler ve daha bir çok model siyah şapkalar erkek ve kadınlarımızın sıkça kullandıkları modeller arasındadır. Özel günler için bayanlarımızın sıklıkla kullanmış oldukları ve şıklıklarına bir o kadar da şıklık katan mini aksesuar siyah şapkalar vazgeçilmez bir parçadır. Erkeklerimizi oldukça cool gösteren siyah şapkalar bu yıl oldukça karizmatik yapıp gözler önüne serecektir.

 

 

Bu yılki siyah şapka da örme bereler, fötr şapkalar, spor şapkalar, minik şapkalar, melon şapkalar, kulaklı şapkalar, bereler, kepler, deri siyah şapkalar, kürklü siyah şapkalar ve kaşe siyah şapkalar ön plan da olması bekleniyor. Her tarzda ve modelde bulabileceğiniz siyah şapka seçenekleriyle sizleri bazen soğuk havalardan bir koruyucu ve bazen de şık  kıyafetlerinizi tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanacaksınız.

 

 

Hiçbir zaman modası geçmeyen siyah renli şapkaların ve her  renkteki kıyafetlerle kombinliğebileceğiniz bu aksesuarı dolaplarınıza bu kış eklemeyi unutmayınız.  Kimi kişiler tarafından Siyah şapkaların  asil duruşunun yanında bazen  giyenlerin tehlike şüpesi uyandırdığı düşünülse de aslın da siyah renkteki şapkalar gizemliliğin resmidir. Bir o kadar da asilliği, zerafeti, şıklığı ve gizemli rengiyle siyah şapkalar bu yıl kışa damgasını vuracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.