Yeni Nesil Şapka Modelleri

Yeni Nesil Şapka Modelleri

Kadınların ve erkeklerin kombin tamamlayıcısı genel olarak şapkadır. Geçmişten günümüze birçok şapka modelleri bizlere sunulmaktadır. Kişiler şapkalar arasında tercih yapamamaktadır. Her kıyafetin bir çantası ayakkabısı olduğu gibi şapkası da vardır. Özellikle yeni nesil şapka olan ponponlu şapkalar hem erkeklerin hem bayanların trendi olmuştur.

Şapka seçimlerine de çok dikkat etmelisiniz. Özelliklede ten ve saç renginize uyan şapkalar almalısınız. Eğer bunları dikkate almadan aldığınız şapkalar sizi olduğunuzdan soluk yani renksiz gösterecektir. Sadece son model şapka ponponlu değildir tabii ki de. Şimdi sizler için trend şapka modeller nelerdir onları yazalım.

Tren Olan Şapkalar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ponponlu şapkalar bu senenin trend şapkaları arasındadır. Evet, yukarıdaki ponponlar sizi rahatsız ediyorsa dilediğiniz yerde, boyutta kullanabilirsiniz. Enseden olan ponponlu şapkalar oldukça şık gözükmektedir. Evde kendinizin de kolaylıkla yapabileceğiniz yeni model şapka tercihleri oldukça fazladır. Örnek olarak dolamalı modeller, taşlı örgü bereler diyebilirim.

Yapılımı oldukça basit olduğu için her kıyafetinize uygun rengârenk örebilir takabilirsiniz. Kışları da soğuk geçtiği için şapkanızın yanına uygun bir eldiven de örebilirsiniz. İkisi birbirini tamamlayınca hoş bir takım olacaktır. İşlemeli şapka modelleri de oldukça gösterişli bir modeldir. Kıyafetleriniz sade olabilir onları canlandırmak tamamen sizin elinizdedir. Taş işlemeli bir model sizin dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Farklı renkler de farklı taşlar la dilediğiniz modelleri ortaya çıkartabilirsiniz.

2018 Yılının En Farklı Şapka Modelleri

2018in getirdiği birçok değişikler olduğu gibi şapka modellerinde de birçok farklılık getirmiştir. Hem yaz hem ilkbahar, kış her mevsime uygun şapka modelleri bizlere sunulmuştur. Yazın güneş ışıklarından korunmak kışın ise soğuktan korunmak için kullanmaktayız şapkaları. Kışın genel olarak örgü modeller tercih edilmektedir. Bebekler için ise kış mevsimine uygun yeni örgü modeller vardır. Kulaklı, hayvan görünümlü iplikli şapkalar gibi benzer modeller vardır.

2018in gözde modellerinden birisi de fötr şapkalardır. Önceler de erkeklerin sık kullandığı model olsa da şimdi bayanların da sık kullandığı bir modeldir. Yüz tipinize uygun büyüklükler le tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.