Size Özel Şapka Tavsiyelerimiz

Size Özel Şapka Tavsiyelerimiz

Yaz aylarının yaklaşmaya başladığı günler yaklaştıkça yaz için gar dolabımızı gözden geçirme ihtiyacı hissederiz. Sıcak havalarında kurtarıcı olan şapkalara da bir göz atarız. Bu şapka hangi kıyafetime olur. Şu ortama hangi şapka daha iyi olur, yeni çıkan şapka modelleri nasıl gibi birçok soruyu tekrar tekrar kendimize sorarız.

Bu makalemizde siz değerli okuyucular için birkaç öneri ve tavsiyede bulunacağım. Size özel şapka tavsiyelerimizden belki bir kaçı size hitap edebilir. Çünkü her bir öneri ve tavsiye çok şık ve çok özel olan şapkalı kombinlerden oluşmaktadır.

İlkbahara Özel Şapka Tavsiyeleri

Serin ve soğuk kış ayını geride bırakmaya başladığımızda sıcaklara merhaba diyerek bahara hızlı bir giriş yapılmaktadır. Yaz kadar etki olmasa da baharın yansıttığı sıcak da hafife alınmayacak kadar etkili olmaktadır. Bu nedenle hangi kıyafeti giyersek giyelim mutlaka bir şapka takmak ve koruyucu krem kullanmak gerekmektedir.

Bahara uygun ve bahara özel şapka modelleri içinde en çok tercih edilen şapka kep şapka ya da geniş kenarlı fötr şapkalar olmaktadır. Bu şapkaların seçimi kıyafet kombinleri ile de yakından alakalıdır. Örneğin kot pantolon gömlek gibi spor ve sade bir kıyafet üzerine kep şapka modeli daha çok tercih edilmektedir. Ancak giyilen kıyafet bahara uygun olan bir elbise ya da etek gömlek kombini ise bu modele geniş kenarlı fötr şapka modelleri daha çok uygun olmaktadır.

Yaza Özel Şapka Tavsiyeleri

Baharı atlatıp sıcak kavurucu havalara gelmiş isek bu havlarda seçenekler daha çok olabilmektedir. Özellikle spor kıyafet için kep şapka, kovboy şapkası, fedora şapka, delikli kasket şapka gibi birçok seçenekler bulunmaktadır. Seçilen kıyafet kombini daha şık bir model ise geniş kenarlı fötr şapka, kenarı dalgalı fötr şapka, disket şapka, vizor şapka gibi birçok çeşit tercih edilebilir.

Ancak hepsinden önemlisi hangi şapkayı takarsanız takın taktığınız şapka ile rahat ve mutlu olabilmenizdir. Sırf moda diye bir şapkayı takıp rahat edemiyorsanız o şapkayı takmanızın bir anlamı yoktur. Çünkü en özel şapka kendiniz rahat hissettiğiniz şapkadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.