2018 Şapka Modelleri Ve Kombinleri

2018 Şapka Modelleri Ve Kombinleri

Geride bıraktığımız 2017 yılı içinde birbirinden güzel ve şık olan birçok şapka modeli bayanlarımızın şıklığına eşlik etmişti. Geçenlerde Newyork modasında ve Milano modasında mankenler podyumda birçok kıyafet tarzları, trend olacak olan aksesuar modelleri, renkleri ve kıyafet kombinleme gibi konularda tüyolar verdi.

2018 Yılı İçin Düşünülen Şapka Modelleri

Bazı tasarımlar vardır ki hiçbir zaman modası geçmez ve her zaman aynı sıcaklıkta yerini korur. Bu durum disket şapka modelleri ve vizor şapka modelleri gibi geniş kenarlı olan şapkalar için söylenebilir. Çünkü geriye dönerek baktığınızda her sene içinde birçok bayanın kullanıp severek giydiği ve modacıların mankenlerin üzerinde genel olarak en çok tercih ettiği model olduğu görülmektedir. Aynı durum bu sene içinde geçerli olacaktır. Sonuçta ilkbaharın yaklaştığı

Başka şapka modeli ise fötr şapka modelleri olmaktadır. Son zamanlarda erkeklerden çok bayanların daha çok kullandığı bu şapka hızlı çıkış yapan modeller arasında yerini almıştır.

Diğer model de caps şapka modeli olacak gibi görünmektedir. Spor kıyafet ile kombinini tamamlayan bu şapka modeli bayanlara ayrı bir hırçınlık ve asilik katmaktadır. Spor kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak 2018 yılında karşımızda sıkça çıkacak olan modeller arasındadır.

Son olarak podyumda karşımıza çıkan model hasır şapkalar olmuştur. Bu şapka modeli ve çeşitleri de tüm bayanlara ayrı bir şıklık ve zarafet katmaktadır. Özellikle yazlık giyilen askılı bir elbise üzerinde çok hoş bir kombin oluşturmaktadır. Bu model de 2018 yılı içinde çok göreceğimiz tasarımlar arasında yerini alacaktır.

En Çok Trend Olacak Olan Şapka Modeli

2018 yılında podyuma çıkan mankenlerin başında kıyafet tamlayan parça olarak en çok göreceğimiz şapka modeli disket şapka modeli ya da hasır şapka modeli olacak gibi görünüyor. Çünkü ilkbahar ve yazlık için tasarlanan modellerin üzerine en güzel uyumu bu şapka modeli sağlamaktadır.

Tabi moda tasarımcıların ne yapacağı belli olmadığı için çok farklı bir şapka modeli ile de karşılaşabiliriz. Bu durum hakkında net bilgiye ilkbahar ve yaz ayları gelmeden en kısa süre de yapılan ilk moda defilesinde öğrenebiliriz.

 

One thought on “2018 Şapka Modelleri Ve Kombinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.