Şapka İle Yapılabilen En Güzel Kombinler

Şapka İle Yapılabilen En Güzel Kombinler

Kış aylarının içinde olduğumuz soğuk günlerde kışlık kıyafetlerimize uyacak bir şapka takmak her bayanın tercih ettiği bir aksesuar olmuş durumdadır. Şapka deyip geçmeyin. Çünkü bazı şapka modelleri kıyafetlerinize o kadar uyum içindedir ki taktığınız şapka kıyafetinizin bir parçası zannedersiniz.

Şimdiki yazımızda size şapka ile yapabileceğiniz en güzel şapkalı kombinler ve örnekleri hakkında birkaç öneri vererek yardımcı olmaya çalışacağım.

En Güzel Şapkalı Kombinler

Son zamanlarda şapka takmak birçok bayan için vazgeçilmez aksesuar halini almıştır. Özellikle kovboy şapka modelleri hem kişiye bir farklılık hem de dikkat çekici bir özellik katıyor.  Bu şapka modelini kot pantolon, deri pantolon gibi alt giyimlerle kombin edilebilir. Üst giyim olarak gömlek, deri yelek gibi parçalarda kombini tamamlayan parçalar olacaktır.

Diğer bir kombin çeşidindeki şapka modelimiz de geniş ve dalgalı fötr şapka modellidir. Bu şapka modeli bayana zarafet katan bir modeldir. Bu model şapkayı hem döpiyes tarzı olan etek&pantolon ve gömlek ile kombin yapabileceğiniz gibi yazlık bir elbise üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tercihiniz elbiseden yana ise kombini tamamlamak için boynunuza bir flar takabilirisiniz.

Diğer   moda olan şapka modeli ise bere tarzında olan şapka modelleridir. Bu modeli birçok kıyafet ile kombin edebilirsiniz. Tabi kombin yapacağınız şapkanın nasıl bir tasarımda olduğu önemlidir. Örgü bere modeli ise spor kıyafetlerinize çok uygun olabilen bir kombin edilebilir. Kumaş tarzında yapılan bir tasarım ise kumaş pantolon ve ya elbise üzerinde de kombin yapabilirisiniz.

Son olarak size vereceğim kombin çeşidi gençler arasında daha çok kullanılan kep şapka modelidir. Bu model rahatlığı sevdiği için kot pantolon tişört giyenlerin daha çok tercih ettiği bir çeşittir. Spor kıyafet tamamlayıcısı olan spor şapka sembolü olan kep şapkalar genelde kot ve keten kıyafet tamamlayıcısı olmuştur.

En Moda Olan Şapka Modeli

En çok tercih edilen şapka modeli son zamanlarda geniş kenarlı olan fötr şapka modelidir. Bu modeli yazlık elbiselerinde, takım elbiselerde ve hatta gelinliklerde bile kullanmaktadırlar. Çünkü bu model bayana daha çok yakışmakta ve her bayana ayrı bir zarafet katmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.