Bebekler İçin Şirin Şapka Modelleri

Bebekler İçin Şirin Şapka Modelleri

Şirin şapka denildiğinde her zaman için akıllara gelen ilk bebekler olmaktadır. Bebekler kadar şirin ve tatlı başka ne olabilir ki. Bebeklerin şirinlikleri de şapkalara yansılatıldığı için ortaya çok şirin bebek şapkaları çıkmaktadır. Özellikle kız çocukları için tasarlanan ve yapılan bebek şapka modelleri çok şeker ve çok tatlı modellerdir.

Birbirinden marifetli hanımların evde yaptıkları el örgü modelleri de çok yaratıcı fikirleri ardı ardına getirmektedir. Çocuklara kazandırdıkları çilek kız modelli meyve, çiçek ve şirin hayvan figürleri ile daha çok şirin olmaktadırlar.

Hayvan Figürlü Şapka Modelleri

Doğamıza yaşayan birçok hayvan vardır. Bazı hayvanların Sevimliliklerinden ilham alınarak şapka atkı ve kıyafet bile yapılmaktadır. Kedi figürlü şapka modelleri de bu örnek içinde en çok karşılaşılan bir modeldir. Başka bir hayvan figürlü şapka modeli ise kurbağa ya da köpek figürüdür.

Özellikle kız çocukları için kedi, civciv, ördek, tavşan gibi şirinlikleri ve sevimlilikleri ile ünlü olan modeller canlı renkler ile hazırlanmaktadır. Başka bir çeşidi ise ünlü çizgi karakterlerin yansıtıldığı şapka modelleridir. Örneğin, bags banny, angry bird, kurbağa kermit, arı maya, hello kitty gibi sevimli karakterler bebek şapka atkı takımı modelleri canlanmaktadır. Her bir model ile her bebek çok şirin ve çok şeker görünmektedir. Şirinliklerine şirinlik katan bu karakterdeki şapka modelleri de her geçen gün daha çok talep görmektedir.

En Şirin Ama Komik Şapka Modelleri

Bebeklerimi kendi halleri ile çok şirindirler. Ama bazı şapka modeller vardır ki çocukların şirinliklerine espri kazandırmaktadır. Bu kazandırımların bazıları hayal güçlerinden bazıları da hayvan figürlerinden gelebilmektedir. Örneğin fil figürü bir şapkaya üç boyut olarak tasarlandığında bebeğin kafasının üzerinde çıkan fil hortumu çok şirin ama çok komik durabilmektedir.

Ayrıca boyunluk ile beraber olarak tasarlanan şapka modellerinde yer alan sevimli canavar figürü, ahtapot figürü gibi canlıların şapkaya yansıtılması da çok şirin ama çok komik esprili bir anlatımdır. Kısacası şapka üzerine ne modeli işlenirse işlensin, yansıtılırsa yansıtılsın her bebeğin varlığında olan şirinlik her türlü şapka modeli ile kat kat artmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.