En Çok Tercih Edilen Şapkalar

En Çok Tercih Edilen Şapkalar

Soğuk havalarda her yaştan bayanların severek taktığı şapkalar her sezon kullanılabiliyor. Yazları güneşten, kışları ise yağmur veya soğuktan korunmak için kullanırız. Çeşitli kıyafetlerle kombinleyeceğiniz şapka modelleri her tarz kıyafete göre takabilirsiniz.

Eğer spor giyinmeyi seviyorsanız bir kot pantolon üzerine sade bir tişört canlı bir renkte şapka takarak kom bininizi tamamlayabilirsiniz. Aksesuar olar akta kullandığımız şapkalar içerisinde en çok tercih edilen şapkalar arasın da sarkık bere, kulaklı bere, düz örgü bere ve fötr şapkalar yer alıyor. Gündemde yer alan şapkaları giyim tarzınıza göre ayarlamak tamamen size bağlıdır.

En Güzel Şapkalar

Yaz aylarında tatile çıktığımızda güneşten korunmak amacıyla tercih edebileceğimiz en güzel şapkalar içerisinde yer alan hasır şapkalardır. Hasır şapkalar içerisinde ise en sevilen modeller arasında yer alan panama tarzı olanlardır. Panama tarzı şapkaları ince yazlık elbiseler ve sandaletlerle kombinle ye bilirsiniz. Panama tarz şapkalar sizi terletmez ve rahat kullanabilirsiniz.

Değişik tarzlar isteyenler için tüylü, çiçekli şapkalarda günümüzde var. Fakat bizde şapka kültürü fazla yaygın olmadığı için yadırganabilir. Bu tarz şapkalar modadır. Ama unutmayın sizin tarzınız sizin zevkiniz istediğiniz gibi giyinmek istediğiniz aksesuarları kullanmakta sizin seçiminizdir. Evde kendinizin yapabileceği renklerini kendinize uyarlayabileceğiniz el örgüsü çeşitleriyle de dolabınızı zenginleştirebilirsiniz.

En Trend Olan Şapkalar

Her sezon birçok şeyde değişiklik olduğu gibi şapka modellerinde de değişiklikler olmuştur. Bu sene en trend olan şapkalar arasında ise ponponlu şapkalar ye alıyor. Bu sene şapka modasında ponponlu şapkalarla çok sık karşılaşıyoruz. Hoş ve tarz olan şapkaları kendi tarzınıza göre uyarlayarak kullanabilirsiniz.

Hem kış hem de yaz mevsiminde takabileceğiniz sadece soğuk veya sıcaktan korunmak için değil iyi aksesuar seçimidir. Bu senenin en trend modelleri arasında fötr şapkalar da mevcuttur. Eskiden erkek şapkaları arasında bulunan bu modeller şimdilerde bayan modeller arasında çok trend olmuştur. Eğer el örgüsü isterseniz her zaman moda da ve gündem de yere alır. Yanına örebileceğiniz eldiven ve atkı ile de değişik bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece hem tarzını hem rengini kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.