Berelerde Renk Seçiminiz Karakterinizi Belirliyor

 

Sevdiğiniz renklerin karakterinizden parçalar taşıdığını biliyor muydunuz? Aslında düzenli olarak sıklıkla kullandığınız hemen her renk sizlerin o anki psikolojinizi etkiliyor ve genel olarak da karakter yapınız ile ilgili bilgi de veriyor.

Özellikle son dönemlerin modası olan ve kış mevsiminin vazgeçilmez parçalarından birisi olan berelerdeki renklerin de seçime göre kişinin karakterini yansıttığı belirtiliyor. Buna göre sizler de bere alırken hangi renge yoğunlaşıyorsanız aslında bu rengin sizi yansıttığını da bilmelisiniz.

bere

Berelerde renk seçiminiz karakterinizi belirliyor.

Mavi Bere

Eğer koyu mavi veya mavinin tonlarının ağırlıklı bulunduğu bir bere aldıysanız bu kesinlikle derli toplu bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Bununla birlikte oldukça mükemmeliyetçi olduğunuzun da bir işareti.

mavi-bere

Sarı Renkli Bere

Sadece bere seçiminde değil kıyafetlerinizde çoğunlukla sarı rengi tercih ediyorsanız konuşmayı oldukça sevdiğiniz ve eğlenceli bir tip olduğunuzu söyleyebiliriz. Bununla birlikte sarı bere takmayı sevenlerin çoğunlukla fark edilmeyi istedikleri de bilinmektedir.

sari-bere

Kırmızı Bere

Kışın belki de en dikkat çeken renklerinden olan kırmızı bereler kesinlikle dikkat çekmeyi seven kişilerin taktığı aksesuarlardır. Bununla birlikte kırmızının simgelediği güç özelliğini de ayrıca eklemek isteriz.

kirmizi-bere

Yeşil Bere

Soğukkanlı kişilerin genellikle yeşil renge karşı daha yatkın oldukları bilinmektedir. Bununla birlikte oldukça sabırlı ve kesinlikle kırıcı birisi olmadığınızı da yeşil rengi sevmenizden çıkartabiliriz. Ancak yeşil rengini sevenlerin sorumluluk almaktan da pek hoşlanmadığını da belirtmek isteriz.

yesil-bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.