Sizi Hiç Üşütmeyecek Bere Modelleri

 

Kabanların ve kışlık bot ve çizmelerin yavaş yavaş ortaya çıkması ile birlikte bere ve atkılar da yavaş yavaş yerlerini almaya başladı. Sizler de eğlenceli kombinler yapmayı seviyor ancak bununla birlikte kışın soğuğundan da etkilenmek istemiyorsanız bere modellerinde sizleri sıcacık tutacak olan çeşitlerinden bir tanesini alabilirsiniz.

bayan-trend-sapka-modelleri

Sizi hiç üşütmeyecek bere modelleri:

Tüylü İpli Bere

Kırçıllı iplikler kesinlikle kış mevsiminde sizleri hiç üşütmeyecek olan ve şık modelleri ile de ön plana çıkacak olan modellerden birisidir. Bu tarz bere modellerini sizler de eviniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için ise sadece ihtiyacınız olan kalın kırçıllı bir ip ve şiş. Bunlar ile uğraşamam derseniz de en güzel bere modellerini oldukça ekonomik fiyatlara alabilirsiniz.

tuylu-bere

Polar Bere Modelleri

Polar bereler hem erkek için hem de bayanlar için kış mevsiminde sıcacık tutacak olan en doğru seçeneklerden birisidir. Üstelik polar bereler içinde çok fonksiyonlu olan ve farklı şekillerde de kullanılan pek çok polar bere modelini de bulabilirsiniz.

polar-bere

Kalın İplikli Örgü Bere

Kalın bereler kış mevsiminde kesinlikle sizleri hiç üşütmeyecek olan en güzel seçeneklerden birisidir. Sizler de bu bereler ile hem modayı yakalamış olacaksınız hem de sıcacık bir kış geçirebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modele bulabileceğiniz kalın örgülü bereler ile sizler de hem modaya ayak uydurabilir hem de sıcacık bir sonbahar ve kış mevsimi geçirebilirsiniz.

bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.