Bu Yazın Modası Hasır Şapkalar

Bu Yazın Modası Hasır Şapkalar

Artık yaz geldi ve modayı takip eden kadınlar bu yaz nelerin moda olduğunu merak ediyor. Ve yaz modası denince kıyafetler kadar aksesuarlarda da nelerin moda olduğunu merak ediyoruz. Yaza damgasını vuran aksesuar ise şapkalar oluyor. Bu yaz hem şehrin caddelerinde hem de sahillerde bol bol şapka göreceğiz. Şapka deyince aklınıza herhangi bir şapka gelmesin bu yazın modası hasır şapkalar.

Söylediğimiz gibi bu yaz mutlaka bir hasır şapka edinmelisiniz. Modelinin nasıl olduğunu önemli değil. zevklerinize ve kombin tercihlerinize göre bir hasır şapka takabilirsiniz. Önemli olan şapkanızın hasır olması. Yine renk tercihlerinde de istediğini tercih edebilirsiniz. İsterseniz doğal hasır tonlarını kullanabilir, isterseniz de renkli hasır şapkalardan satın alabilirsiniz.

Eğer hala şehirdeyseniz ve tatile çıkamamışsanız birbirinden güzel elbiselerle ya da kotlarla şapkanızı beraber kullanabilirsiniz. Sade ama şık bir elbise, hasır şapkanız, sandaletleriniz ve güneş gözlüklerinizle doğal ama şık bir şehir kadını olabilirseniz.

Eğer tatile çıkanlardansanız yaz akşamları dışarı çıkarken de hasır şapkanızı kullanabilirsiniz. Ama tabi hasır şapkaları en çok göreceğimiz yer pilajlar olacak. İster mayo, ister bikini, isterseniz de mayokini tercih edin. İster dada kışkırtıcı ve cesur bir model seçin, isterseniz spor bir model, isterseniz de renkli ve canlı bir model… Bikinizin ya da mayonuzun modeli ne olursa olsun, mutlaka ona uygun bir hasır şapka bulacaksınız. Ve böylece sahilde modayı yakından takip eden kadınların arasında da yerinizi alacaksınız.

Hasır şapkalar o kadar moda ki ünlü markalarda pek çok model bulabileceğiniz gibi daha uygun fiyatlı yerlerde de pek çok modelde hasır şapka bulabilirsiniz. Yani bu yaz modasını yakalamak isteyenler için hem yüksek fiyatlı hem de uygun fiyatlı pek çok tercih bulmak mümkün. Siz de bu yazın en trendi kadınlarından olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve hemen kendinize bir hasır şapka edinin. Böylece hem yaz güneşinin de sıcaklatan ve bunaltıcı etkilerini kıracak hem de modanın cazip dünyasından geri kalmamış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.