Tarzınızı 2018’de Şapkanız ile Yansıtın

Tarzınızı 2018’de Şapkanız ile Yansıtın

Şapka seçimi sandığınızdan daha önemlidir ve tarzınızı tamamlayacak en özel parçalardan bir tanesidir. Şapka seçerken yüz şeklinize ve vücudunuza uygun tasarımlar ile daha güzel bir görüntü elde etmeniz mümkün hale gelecektir. Şapka seçiminde boy dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Birçok marka ve birçok ürün sizlerin tercih olabilirken sezonun trendleri arasında vazgeçilmez olacak bir sürü seçenek de yer alıyor. Tarzınızı 2018’de şapkanız ile yansıtın ve kendinizi çok daha kusursuz hissedin. Gardırobunuzda 2018 sezonunda yer alması gereken muhteşem tasarımlar arasında hasır ve saçak ürünler bulunuyor.

 

Fötr şapkalar arasında genellikle natural tonlar tercih edilirken kenarlarında renkli tasarımlar da yer alıyor. Köşeleri püsküllü renkli tasarımlar sezonda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırken zincir detaylı şapka tasarımları da tercihleriniz arasında yer alacaktır. Erkek tasarımlarının kadınlara uyarlanması ve boru tasarımlarında sezonda plajlarda ve günlük şıklığınızı tamamlayacak ürünler arasında yer alması tercihiniz haline geliyor. Fiyonklu ve tüllü tasarımlar sezon ürünleri arasında yer alırken kadın zincirli şapkalar sık dokumalı modelleri ile dikkatimizi çekiyor. Geniş kenarlı şapka detaylarında birbirinden güzel çiçek desenleri yer alıyor. Boru ürünlerde geniş kenarlı şapka tasarımları ve renkli dikişli modeller yeni sezonda ön plana çıkan tasarımlar arasında bulunuyor.

Keten Şapka Tasarımları Da Vazgeçilmez Olacak!

Tarzınızı 2018’de şapkanız ile yansıtın ve çok daha özel bir görüntü elde edin. Keten şapka tasarımlarında kadınlar için tercih edilen pastel tonların yanı sıra açık pembeler, maviler, kremler ve çiçek desenleri yer alıyor. Flarların boru şapkalara dolanarak fiyonk oluşturulması gibi birçok tasarımda sezonun tercihleri arasında yer alacaktır.

Kasketli şapka tasarımları arasında simli kepler kadınlar için uygun ürünler arasında yer alırken zımbalı kep şeklinde tasarımlarda sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Özel tasarımlardan bir tanesi de kadın siperlik şapkalar oluyor. Hasırdan veya farklı sert kumaşlardan üretilmiş olan siperlik şapkalar sezonda farklılık arayanların tercihi oluyor. Boncuklu ve zımbalı tasarımlar plajlar için tercih edebileceğiniz en özel ürünler arasında yer alacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.