Çok Amaçlı Bere Modelleri İle Her Ortamda Hazır Olun

 

Gün geçmiyor ki moda akımına yeni bir şey eklenmesin.bu yıl da kış ve sonbahar modası içinde en sık gördüğümüz ürünlerden birisi de çok amaçlı berelerdir. Boyunluk bere veya atkı olarak kullanabileceğiniz bu bereler sizlerin de çok hoşunuza gidecek.Sizler de bu çok amaçlı bere modelleri ile her ortamda hazır olun.Bu bereler ile zorlu kış şartlarını artık daha kolay bir şekilde atlatabilir ve soğuk havaları sıcacık bir şekilde atlatabilirsiniz.

ilginc-bere-modelleri-2

 

 

Maske Ve Bere

Hem maske olarak hem de bere olarak kullanabileceğiniz bu modelde dildiğiniz rengi bulabilirsiniz. İsterseniz bere olarak kullanabilir isterseniz de ağzınızı kapatacak şekilde maske olarak kullanabilirsiniz.

 

maske-bere

Maske,Bere Ve Atkı

Üç farklı fonksiyonu bulunan bu bere modelinde ise dilerseniz atkı olarak dilerseniz de bere olarak kullanabilirsiniz. Her ikisi dışında ise yine dilerseniz maske olarak da tercih edebilirsiniz.

 

atki-bere

 

bere-2

6 Fonksiyonlu Bere Modeli

Sadece tek bir bereyi kaç farklı şekilde kullanabilirsiniz? Bu model de ise toplamda 6 farklı şekilde bereyi kullanabilirsiniz. Dilerseniz boyunluk olara ya da dilerseniz atkı olarak tercih edebilirsiniz. Atkı halinde direkt olarak maske şekline getirerek de kullanabilirsiniz. Tabi ki bere olarak kullanabilirsiniz. Aynı şekilde kapüşon olarak da kullanılabilen bu bere ile dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde bereyi kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik birbirinden farklı model ve renk seçenekleri de sizleri bekliyor.

cok-amacli-bere-maske-bere-atki-hergunyeniurun-com-2001x4511x17868_orj

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.