En Güzel Bere Atkı Kombinlerini Siz Yapın

 

Moda denildiğinde ilk olarak akla kendinize yakışan şeyler giymek değil aynı zamanda uyumlu ve göze de hitap edecek güzellikte kombinler yapabilmek de gelmektedir. Özellikle kadınların giydikleri kıyafetlerde uyumu yakalamak istemeleri erkeklere oranla daha fazla görülmektedir. Bununla birlikte yaklaşan kış  mevsimi için de atkı ve bere kombini de bu konunun en gözde başlıklarından birisi diyebiliriz.

atki-bere-modeller

Size önereceğimiz modeller ile en güzel bere atkı kombinini siz yapın.

Siyah Örgü Bere Ve Yeşil Ekoseli Atkı:

Kendiniz bile evde kolaylıkla örebileceğiniz siyah bir bere ile yeşil ekoseli atkıyı kombin yapabilirsiniz. Kesinlikle bu ikisinin uyumunu sizler de çok seveceksiniz.

atki-bere

Gri Bere Ve Atkı

Kışın renkleri içinde gösterilen gri ise belki de bu mevsimde en sık kullanılan renklerden birisidir. Yine gri bere ve gri atkı modası da bu yıl en çok tercih edilen ve en şık duran kombinlerden birisidir.

 

 

atki-bere

 

Ponponlu Kırmızı Bere Ve Gri Atkı

Yine evde örebileceğiniz ya da dışarıdan alabileceğiniz ponponlu bir kırmızı bere ile en uyumlu olarak gri bir el örgüsü kalın atkıları kombin yapabilirsiniz. Kırmızının bu şekilde daha çok ön planda olmasını sağlayabilir ve tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

atki-bere-kombinleri

 

bere-atki

Kahverengi Bere Ve Krem Rengi Atkı

Kesinlikle kış için tercih edebileceğiniz en uyumlu ve en şık kombinlerden birisidir.

atki

 

bere

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.