Duvak Yerine Gelin Şapka Modelleri

 

Her genç kızın rüyasıdır tam aklındaki gibi bir gelinliği giymek. Gelinlikler her ne kadar erkeklerin dünyasından bakıldığında birbirine benziyor gibi görünse de aslında her yıl gelinlik modası da birbirinden farklı model ve trendler ile sürekli olarak kendini yenilemektedir. Gelinliğin aksesuarlarından, kumaşına kadar hatta renk tonuna kadar her yıl farklı bir gelinlik modası ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu yıl da gelinlik modellerinde en çok öne çıkan trendlerden birisi de duvak yerine artık gelinlik şapkalarının tercih edilmesi. Siz de 1860’lı yıllardan gelen bu romantik gelinlik şapka modellerini çok seveceksiniz.

 

 

Gelinlik Şapka Modelleri

Minik Tüllü Şapkalar

Duvak kullanmak istemiyorsanız ama yine de zarif görünmek istiyorsanız siz de saçınızı toplattıktan sonra minik zarif bir gelin şapkası tercih edebilirsiniz. Üstelik yüzünüzün ön kısmını kapatacak şekilde önünden inen zarif tülü ile de duvağı aratmayacak bir seçim yapmış olacaksınız.

 

Büyük Ve Geniş Gelin Şapkaları

Bu yıl daha çok sokak modası içinde gördüğümüz geniş kenarlı fötr şapkalar oldukça şık modeller ile gelin aksesuarları olarak da tercih edilmektedir. Sizler de çiçekler ile veya dantel ile süslenmiş olan birbirinden şık gelin şapkalarından birini tercih edebilirsiniz.

 

 

Bere Şeklinde Gelin Şapkası

Başınızdan sadece sıkı bir şekilde yapılmış olan bir dantel geçtiğini düşünün. Bere modelinden ilham alınarak tasarlanmış olan bu gelin şapkası özellikle son yıllarda sade gelinlikler ile en çok tercih edilen modellerden birisi. Üstelik tamamen işlemeler ile donatılmış olan bu bereler sayesinde gelinliğiniz sade olsa bile yine de göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

 

Fes Tarzı Gelin Şapkası

Tam olarak fes gibi olmasa da görünüş itibari ile de çok benzemektedir. Minik ve sade bir şapka tercih edecekler için ideal bir model.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.