Sonbahar Kış Şapka Trendleri

Sonbahar Kış Şapka Trendleri

Yazın güneşten korunmak için sıklıkla tercih ettiğimiz rengarenk şapkalar bu yıl sonbahar ve kış mevsiminde de yine yerlerini koruyorlar. Tabi ki kışlık yapıya sahip olan modelleri ile. Siz de şapkasız çıkmam diyenlerdenseniz size önereceğimiz sonbahar- kış şapka modellerine göz atabilirsiniz.

İşlemeli Bereler

Bereler kış mevsiminde kurtarıcı görevi görür. Hem kombinlerinizi kolaylıkla tamamlamak için hem de kışın soğuğuna karşı koyabilmek için siz de bereleri tercih edebilirsiniz. Bu yıl biraz da süslü bereler takacağız gibi… Sadece bir berenin üzerini pullar ve boncuklar ile kapladığınızda siz de bu moda berelerden birine sahip olabilirsiniz. Kombinlerinize birazcık ışıltı katmak için kesinlikle işlemeli bereleri kullanın.

Binici Şapkaları

En asil görünüme sahip olan şapkalardan birisi de binici şapkalarıdır. Günlük giyiminizde de kombinlerinizde bu yıl binici şapkalarını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Binici çizmeleri ve taytlar ile binici şapkalarını birlikte tercih ederek dinamik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Fötr Şapkalar

Şapka denildiğinde ilk akla gelen modellerden birisi. Her yıl modası geçmeyen tek aksesuar da diyebiliriz. Ancak fötr şapka tercih ederken yüz şeklinize uygun bir model seçmeye dikkat edin.Eğer küçük bir yüzünüz var ise küçük bir şapka tercih edebilirsiniz. Ancak uzun bir yüz hattına sahip iseniz daha geniş kenarlı bir fötr şapka tercih etmelisiniz. Bu yıl fötr şapkalarda en moda olan renkler ise bordo ve kahverengi…

Tüllü Bereler

Hem spor hem de zarif bir görünüm kazanmak istiyorum diyenler için kesinlikle mükemmel bir seçim… Hem sportiflik hem de kadınsı bir görünüm için siz de tüllü berelere göz atın.Siyahın asilliği ile daha da zarif bir görünüm kazanın. Tüllü bereleri günlük kombinlerinizde özellikle deri ceketiniz ve kot pantolonuz ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.