Örme Bere Modellerinden Tarzınızı Belirleyin

 

Kış mevsimini sıcacık geçirmek için bereler en büyük yardımcımızdır. Sizler de istediğiniz gibi bir bere modelini evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için ise sadece nasıl bir renk istediğinize ve nasıl bir model istediğinize karar vermeniz yeterli olacak. Üstelik oldukça şık duran bere modellerinin pek çoğunun ne kadar kolay bir şekilde yapıldığını da sizlere belirtmek isteriz.

ponponlu-sac-orgulu-orgu-beree

Örme bere modellerinden tarzınızı belirleyin ve herkesten farklı bere modelleri ile sizler de sıcacık bir kış geçirin.

Bone Tarzı Örgü Bere

Her zaman şık olmayı tercih eden bayanlar için kesinlikle tercih edilmesi gereken bere modellerinden birisidir. İstediğiniz renkte yapabileceğiniz gibi spor kıyafetlerinizin yanı sıra çeşitli aksesuarlar ile de süsleyerek klasik kıyafetleriniz ile de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

bone-tarzi-orgu-bere

Çiçek Motifli Örgü Bere

Özellikle kız çocukları için en çok tercih edilen çiçek motifli örgü bere modelini dilerseniz daha sade bir şekilde kendiniz için de yapabilirsiniz. Bununla birlikte en çok sevdiğiniz renklerden oluşan çiçek motifleri ile sizler de kıyafetlerinizi kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.

cicek-desenli-atki-ve-bere

 

cicek-motifli-orgu-bere

 

Ponponlu Saç Örgülü Örgü Bere

Bere modeli denilince ilk olarak akla gelen modellerden birisi olan saç örgülü modeli biraz daha eğlenceli ve sportif bir hale getirmek isterseniz ponpon detayını kesinlikle tercih etmelisiniz. Bu tarz berelerin erkekler ve bayanlar için de ortak bir şekilde kullanıldığını da sıklıkla görmekteyiz. Dilerseniz sevgilinize de güzel bir saç örgülü ponpon bere hediye edebilirsiniz.

ponponlu-sac-orgulu-orgu-bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.