En Şekil Şapkalar…

 

 

Kombinlerinizi tamamlamak için her zaman aksesuarlara ihtiyacınız vardır. Özellikle aksesuar denildiğinde ilk olarak akla gelen şapkalar bu yıl da her zaman olduğu gibi ön planda olmaya devam ediyor. En tarz şapka modellerini sizler için derledik:

 

El Örgüsü Bereler

Eskilerin modası hiçbir zaman geçmez. Bunun da en önemli kanıtlarından birisi de el örgüsü berelerin bu yıl da oldukça moda olması… Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta eski berelerin biraz daha modern bir hale getirilerek karşımıza çıkması. Siz de evde kendiniz bile kolaylıkla bere örebilirsiniz. Ancak kullandığınız renkler ve kullandığınız aksesuarlar ile siz de oldukça sıradan bir bereyi bile modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Örmüş olduğunuz berenin bir kısmına tül takmak ya da boncuk işlemek gibi…

 

Binici Şapkaları

Genellikle binici çizmeleri ile birlikte takım olarak görmeye alışık olduğumuz binici şapkaları bu yıl sokak modasında da olduk sık karşımıza çıkıyor. Ancak binici şapkalarınızı soka modasına veya günlük kıyafetlerinizde kullanırken çok küçük fakat önemli bir detayı da atlamamanız gerekmektedir. Özellikle binici şapkalarının üzerinde ponpon detayı dikkat çekiyor. Siz de bu farklı şapka modeli ile kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Kürklü Büyük Şapkalar

Kesinlikle kış modası denildiğinde ilk olarak akla gelen şapka modellerinden birisi de kürklü büyük şapkalardır. Siz de günlük kombinleriniz ile hatta işe giderken bile çok şık kıyafetleriniz ile bu asil şapkaları kullanarak kendi tarzınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Üstelik her tarz ile ayak uyduran bir yapısı olması da çok yönlü bir kullanım da sunuyor. Dilediğiniz renk ve ebatta bulabileceğiniz bu kürklü şapkaları seçerken biraz iri modellerini seçmeniz 2017 kış modasına ayak uydurmanıza yardımcı olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.