Erkek Şapkalarında 2018 Modası

Erkek Şapkalarında 2018 Modası

Bu sene 2018 yılı erkek şapka modasında oldukça popüler modeller yer almaktadır. Erkek aksesuar bölümlerin de sıklıkla karşımıza çıkan erkek şapkası büyük beğeni topluyor. Klasik, spor her tarz şapkaları bu senede vitrinlerde görebiliriz. Erkekler klasik ve spor giyinmeyi seviyorlar ve tarzlarına uygun modelleri onlarda bayanlar gibi arayışa geçmektedir.

Her ne kadar bayanlar gibi modaya düşkün olmasalar da onlarda arayış içerisine girmektedirler. Farklı tarzlar yapmayı tercih ediyorlar. Moda sektöründe de artık erkekler içinde yoğun çaba gösterilmektedir. Erkeklerin bayanlar kadar şanslı olmadıkları bu konuda doğru değildir. Kadın şapka modelleri ne kadar fazla ise erkeklerin de bir o kadar fazladır.

Ponponlu Erkek Bere

Bayanlar gibi 2018 erkek şapkaları arasında ön sırada olanda ponponlu şapka modelidir. Orta yaş erkeklerin genel olarak tercih ettiği bu şapka modeli bayanlar da olduğu gibi erkeklerde de zarif bir görünüm sağlıyor. Salaş tarz seven erkeklerin de özellikle bu model trend modeldir. Tarzlarına göre renk seçimleri yapabilirler. Renkli sevenler için diledikleri renklerde bulmaları mümkündür.

Bayanlar ponponu çanta ile kombine ediyorlar. Erkekler ise genel de atkı eldiven olarak kullanıyorlar. Siyah şapkaya kırmızı bir ponpon çok tatlı bir görünüm sağlayacaktır. Ponpon boyutları da dilediğiniz boyutlar da ayarlayabilirsiniz. Bu sayede 2018 erkek şapka modasını sizde yakından takip etmiş olacaksınız.

Erkek Bebek Şapkaları

Şapka denilince akla gelenlerden biride bebekler için yapılan sevimli ve değişik tarzda olan kızlar kadar çok çeşit olmasa da erkek bebek şapka modelleri de genel de hayvan figürlü modeller yapılarak hareketlendiriliyor. Herkesin yapabileceği yapımı oldukça basit olan modeller de vardır. Erkek bebeklerinize mesela tavşanlı bir model ya da tilkili atkı ve şapka çok tatlı olacaktır. Bebeklerin şapka konusunda sıkıntı yaşadıkları doğrudur. Sıkıntıya gelemezler o yüzden bebekler için biraz daha geniş ve yumuşak şapkalar tercih edilmelidir.

Tatlı küçük erkek bebeklerinizi bu şapkalar la süsleyebilirsiniz. Büyükler için aksesuarlar ne kadar önem taşıyorsa bebekleriniz için bir o kadar önem taşır. Dilediğiniz gibi onları süslemek ve sunmak tamamen sizin elinizde.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.