Erkek Yeni Şapkalar

Soğuk kış aylarında sıcacık tutan, ayrıca erkeklerde tarzıyla modern ve şık gösteren birbirinden güzel modelleriyle yeni trend erkek şapkaları dikkat çekiyor. Erkeklerinde son dönemlerde oldukça severek kullandıkları şapkaların hızla yükselişini görebiliyoruz.

Şapkalar erkeklerin sıklıkla kullanmış oldukları aksesuarlar arasındadır. Sezonun en çok tercih edilen şapka modelleri bu yıl yine erkek modasında renkli ve dikkat çeken parçalarıyla göz alıcı olmayı hedefliyor. Kış aylarında oldukça öne çıkan aksesuarlardan olan şapka sizinde tarzınızı ortaya koyan bu şapka modellerini severek kullanacaksınız.

Günümüz gençlerin modasına daha çok hitap eden canlı ve renkli klasik şapkalar sokak modasında bu sezon oldukça öne çıkıyor. Kullanış olarakta oldukça rahat olan klasik yani düz şapkaların kış mevsimine uygun modeller seçilmelidir. Fötr şapkalar da kıyafetinizi kolaylıkla kombinleyebileceğiniz aksesuarlardan birisidir. Şık ya da spor, tüm kombinlere ayak uydura bilen fötr şapkalar kadınların olduğu kadar erkeklerinde gözdesi haline gelmiştir. Kürk şapkalar kullanımı oldukça kolay ve rahat olan bu şapka sokak modasında erkeklerin tercih ettikleri şapka modellerinden bir tanesidir. Kasket şapkalarda iş adamlarının en çok tercih ettiği şapkalardan birisi olan günümüz modasının da en çok öne çıkan parçalardan bir tanesi… Özellikle kışlık ve sıcacık kumaşlara sahip olan kasket modelleri klasik giyim de tercih edilen en doğru aksesuarlardandır. Bereler de erklerin sıklıkla kullandıkları aksesuarlarından birisidir.

Kış aylarında sıcacık tutan  bu aksesuar en çok tercih edilendir. Erkeklerin iş ve günlük stillerin kullanabilecekleri modellerle kişiliklerini ortaya koyacaklardır. Erkeklerin iş hayatında en çok kullandıkları bere modelleri dar ve kafayı saran modeller tercih edilmektedir.

 

Renk olarakta en çok siyah ve gri tonlar tercih edilmesinin de sebebi daha kolay kombinlene bilmesidir. Günlük hayatların da ise erkeler daha canlı ve renkli bereler tercih etmektedir. Bol ve dökümlü, tek ve çok renkli modeller, dar ve kafayı saran, kuyruklu, topuzlu ve örgü şapka modelleri sokak modasında daha çok öne çıkan modeller. Erkeklerin bir diğer vazgeçemedikleri renklerden biriside tuttuğu takım renkleridir. Sizde bu renk ve modellerle şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.