Renkli Şapkalar

Bu kış rengarenk şapkalar ile en çarpıcı ve göz alıcı olabilirsiniz. Bu sezon renkli şapka modası daha da ön plana çıkıyor. Şapkalarınızın daha hoş ve çarpıcı durması için onları kombinleriniz ile konsantre renklerle seçebilirsiniz.

 

Evden çıkmadan önce aynanın önüne geçip çok sade giyindiğinizi düşündüğünüzde renkli şapkalarla kendinize ayrı bir hava ve tarz katabilirsiniz. Hem soğuktan korunmak ve hem de kıyafetinizi  tamamlamak için sıklıkla renkli şapkaları kullanacaksınız. Bu yıl rengarenk örgü şapkaları daha çok göreceksiniz. Hatta üstelik boncuk ve pul süslemeleri ile sizi farklı kılacak olan rengarenk şapkalar kullanacaksınız. Bazı örgü bereler ile daha zarif ve asil stil öne çıkarken ve bazı örgü berelerde rock sitiller ile öne çıkabilirsiniz.

 

Fötr şapkalarda da bu sezon renklilik öne çıkıyor tepesinin daha yüksek tasarıma sahip olan fötr şapkalar fark ediliyor. Giyeceğiniz bütün kıyafetinize kombin sağlayan bu renkli fötr şapkalar ile takma şekilleriyle saç şeklinizi de ortaya çıkaracak. Fransız beresi dediğimiz rengarenk beretler ile de stilinizi tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kış aylarında spor için kullanacağınız şapkalarda renkliliğiyle sizi daha havalı bir hale getirecektir.

Rengarenk boater şapka modelleriyle kıyafetinizde tamamlayıcı aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kumaş ve yün olması da ayrıca soğuktan ve ıslanmaktan koruyacaktır. Sevimli olmayı sevenler içinde kış için olan rengarenk yanları ipli berelerde oldukça rağbet görmekte ve üstelik tandaki ipli modeliyle de kulaklarımızı soğuktan koruyor. Özel davetler de kullanılma k için tasarlanan zarif, fileli, peçeli küçük şapkalarında rengârenkle olanlarıyla kıyafetinize ayrı bir hava ve tarz katabilirsiniz.

 

Davetlerde ki şıklığı tamamlayan bir aksesuar olarak kullanılan bu minik şapkalar son zamanlarda gelinlerimizin de nikahların  da ve düğünlerin de sıklıkla kullandıklarını görmekteyiz. Cool görünmenizi sağlayacak bir diğer renkli şapka modellerden biride kapüşonlar. Renga renk kapüşonlarınız ile tarzınızı ve renkli kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu sezon kullanacağınız örgü şapka, fötr tarzda ki şapka ve kasket bere tarzda ki şapkaların renkliliği ile kıyafetlerinizi artık daha kolay bir şekilde kombinliğe bileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.