İddaa Ediyoruz Bu Şapkaları Çok Seveceksiniz!

Bu Şapkaları Çok Seveceksiniz

2016-2017 kış mevsiminin kesinlikle moda açısından bakıldığında oldukça renkli geçeceğini söyleyebiliriz. Kabanlar,çizmeler veya montlar bu yıl rengarenk tasarımlar ve modeller ile karşımıza çıkıyor. Siz de kış mevsiminde de modayı yakından takip ederek kendi tarzımı yansıtmayı seviyorum diyenlerdenseniz o zaman şapka modelleri ile de yakından ilgileniyorsunuzdur.Siz de bu renkli ve her biri ayrı bir hava katacak olan şapkaları çok seveceksiniz.

Kenar Detaylı Fötr Şapkalar

Bildiğiniz üzere fötr şapkalar hiçbir zaman modası geçmeyen en klas şapka modellerinden birisi.. Bununla birlikte siz de tarzınızı fötr şapkalar ile tamamlayabileceğinizi düşünüyorsanız o zaman kenar kısımlarındaki farklılıkları da kesinlikle göz ardı etmeyin. Dilerseniz dantel veya tül detaylı dilerseniz de asimetrik kesimli ve süslü kenarlı fötr şapkalar ile siz de kombinlerinizde istediğiniz havayı yansıtabilirsiniz.

 

Fransız Şapkalar

Kesinlikle şapka seçerken sadece moda olduğu için yüzünüze ve en önemlisi de tarzınıza uygun olmayan bir modeli tercih etmeyin. En önemlisi de şapka modasında seçmiş olduğunuz şapkanın gerçekten size yakıştığını bilmeniz ve doğru parçalar ile kombin yapmanız gerekmektedir. Özellikle Fransız şapkalar bu yıl kış mevsiminde en sık görülen ve öne çıkan şapka modellerinden birisi. Dilerseniz kep şeklinde yassı olarak dilerseniz de yüzünüze yakıştırdığınız şekilde yatay olarak Fransız şapkalarını takabilirsiniz. Üstelik her daim süslü olmayı seven bayanlar içinde bu yıl bu tarz bere ve şapkalar da pek çok işleme ve süsü de bir arada görebilmekteyiz.

Melon Şapkalar

Yapı ve model olarak fötr şapkalara oldukça benzerlik göstermesinin yanı sıra bizce de günlük kullanım için en güzel seçimlerden birisi de melon şapka modelleri. Siz de sadece kot pantolon v tişörtünüz ile birlikte şık olmak isterseniz kesinlikle dilediğiniz renk bir melon şapkayı kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.