Kış İçin En Moda Şapkalar

Kış İçin En Moda Şapkalar

Kış için hem soğuktan korunmak adına hem de kıyafetlerimizi tamamlamak adına en çok kullandığımız aksesuarlardan birisi de şapkalardır.Özellikle atkı ve şapka kombinleri her zaman kış mevsimi için vazgeçilmez olmuştur. Siz de kışın şapka kullanmayı seviyorsanız kış için en moda şapkalar listemize göz atarak kendiniz için en uygun şapkayı seçebilirsiniz.

 

Jokey Şapkalar

Bu yıl hiç şüphesiz ki kış modasında en çok göze çarpan modellerden birisi de jokey şapkalarıdır. Sizlerin de severek kullanacağınız binici şapkaları her türlü kıyafetleriniz ile kolaylıkla kombin yapabileceğiniz bir modele sahiptir. Ancak binici yani jokey şapkalarını tercih edeceksiniz yüz şeklinize uygun bir ebat ve modeldekileri tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Öyle ki binici şapkaları en çok yuvarlak yüz hattına sahip olanlar için uygun.

 

Kasket Şapkalar

Eskiye dönüşün bu yıl modada sıkça görüldüğünü söyleyebiliriz. Özellikle etnik desenler kıyafetlerde bolca kullanılıyor. Bununla birlikte hem erkek hem de bayanlarda da şapka modasında yine en göze çarpan detaylardan birisi de kasket şapkalar. Eğer yuvarlak ve oval bir yüz tipine sahip iseniz siz de kasket şapkaları tercih ederek kombinlerinizi şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Geniş Siperli Şapkalar

Bildiğiniz üzere artık sokak modasında fötr şapkalar sıkça kullanılıyor. Bununla birlikte biraz daha tarzını göstermek isteyenler için geniş siperli şapkalar da ön planda. Siz de kombinlerinizi şapkalar ile tamamlamayı seviyorsanız kesinlikle geniş siperli şapkaları tercih edebilirsiniz. Özelikle kıvrımlı geniş siperlere sahip olan bu şapkalar kadınları gerçekten de çok zarif gösteriyor. Özellikle geniş siperli şapka modellerinin kare ve uzun yüz hattına sahip olan kadınlara daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Yüz şeklinize uygun bir model şapka seçmeniz kusursuz görünüm için çok önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.