İlkbahar İçin En Güzel Şapka Modelleri

İlkbahar İçin En Güzel Şapka Modelleri

Bahar ayları yaklaşırken güneş kendini hissettirmeye çalışır. Güneş ışınlarını yüzümüzden uzak tutmak için de şapka tercih ederiz. Şapka sadece güneşten korunmak için değil modaya ayak uydurmak için de tercih edilir.  Üzerimizden kalın kıyafetleri atıp rahatladığımız sırada giydiğimiz şık bir bluzun üzerine tamamlayıcı aksesuar olarak şapka harika bir tercih olacaktır.

Estetik Görünüm İçin Beret Şapkalar

Şık ve modern görünümü ile gönülleri çalan beret şapkaları tercih etmeniz için birçok sebebiniz var. Sade görünümü sayesinde kıyafetleriniz ile bütünlük oluşturacaktır. Bir çok çeşidi ve rengi mevcut olan beretler de, bu sezon trend olan modellerden biri slogan beretlerdir. Sadeliğe biraz farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihi olabilir. İşlemeli beret şapkalar da trend olan bir başka şapka modelidir. Son yılların trendi olan işlemeyi tasarımcılar bize bu kez şapka üzerinde sunuyor. Hem şık ve estetik hem de havalı bir görünüm elde etmek için tercihiniz işlemeli beretten yana olmalıdır.  Deri ve keçe beretler de ilkbahar ayları için ideal bir tercih olacaktır.

İlkbahar İçin Fötr Şapkalar

Fötr şapkalar bahar aylarında güneşten korunurken kendinize canlılık katmak için harika bir tercih olacaktır. Birçok farklı modeli olduğu için herkes için uygun modeli bünyesinde barındırıyor. Snapback şapkalar en çok tercih edilen fötr şapkalar arasındadır. Havuç pantolon ve sade bir bluz ile kombin edebileceğiniz gibi, spor bir kıyafet ile de kombin edebilirsiniz. Fötr şapka tarzının bir başka modeli olan panama şapkalar da ilkbahar için ideal bir seçim. Diz altı elbiselerin üzerinde harika bir görünüm sağlayacaktır. Feroda şapkalar da şık ve sade görünümden hoşlananlar için özel yapılmış gibi duruyor.

 

Ponponlu fötr şapkalar da son yılların ponpon trendini fötr ile birleştirerek trendi yakından takip edenlere bir güzellik yapıyor. Ponponu her fötr şapka modelinde rahatlıkla görebilirsiniz. Şık olmayı sevenler için de spor giyinmeyi sevenler için de uygun seçeneklere sahip. Severek kullandığınız şapka modellerinden birinin üzerinde bulunan ponpon detayı size farklı bir hava katacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.