Kış Ayında Giyilebilecek Şapka Modelleri

Kış Ayında Giyilebilecek Şapka Modelleri

Kış geldi çattı, hastalanmamak için önlem almak şart. Bu aylarda şapkasız dışarı çıkmak olmaz. Bir şapkanın şapka olması da yetmiyor, hem şık ve güzel görünümlü olmalı hem de sıcacık tutmalı. Doğru kıyafet seçimi üzerine tamamlayıcı şapka kombini mükemmel bir görünüm sağlayacaktır. Bu sezonun en trend şapka modelleri ve çeşitlerini sizler için araştırdık. İşte hem şık hem popüler şapka modellerinden bazıları;

Bere Aşkına

Bere önceki senelerde olduğu gibi bu sene de kış sezonunun gözde şapkası. Kış trendi listelerinde bere ilk sırada yer alıyor. Farklı birçok modeli ile herkesin gönlünde taht kurmayı başardı. Kış aylarında sıcak tuttuğu için örgü, yün ve pamuklu bereler daha çok tercih ediliyor

Bu kış adından en çok söz ettiren bere modeli fitilli bere şapka modeli oldu. Fitilli trendi kıyafetten sonra aksesuarlarda da adından söz ettirir oldu. Soft ve trend renklerden oluşan farklı renk seçenekleri ile herkes tarafından kısa sürede sevilen fitilli bere, sokak modasının vazgeçilmezi haline geldi.

Slogan bere modeli de fitilli bere modeli gibi tercih edilen şapka modeli olmayı başardı. T-shirt ve çantalarda kendini gösteren slogan trendi şapkalarda da yerini aldı. Oldukça hoş görünüm oluşturan slogan bere modeli farklı renk seçenekleri ve farklı slogan seçenekleri sunuyor, size en uygun slogan berenin başınızın üzerinde yeri olmalı.

Spor bere modeli de rahata düşkün olanların tercih edebileceği sade ve hoş görünümlü modellerden biri. Renk seçenekleri ile size en uygun rengi seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Ponponlu bere modeli de son yılların gözde modelleri arasında yerini almış bulunmakta. En çok pembe, beyaz ve siyah renklerden oluşan ponponlu berelerin en çok tercih edilenleri örgü ve ya pamuklu seçenekleri oldu.

Kürk Zarafeti

Bu kış sezonunun bir diğer gözdesi de kürk şapkalardır. Daha şık ve daha asil görünüm isteyenlerin tercihi olan kürk şapka modelleri genelde kahve tonlarında olsa da siyah, gri ve soft renkler olarak da karşımıza çıkıyor. Güzel bir yemeğe çıkarken kullanılabileceği gibi günlük kullanım için de gayet uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.