Polar Bereler İle Kışa Meydan Okuyun

 

Kışın soğuktan kulaklarınızı korumak için bere tercihlerinizde kesinlikle kaliteli seçimler yapmanız soğuktan daha az etkilenmenizi sağlayacak en temel etkenlerden birisidir. Bunun için de örme veya el örgüsü berelerin dışında oldukça uzun bir kullanım ömrü sunan ve aynı zamanda da sıcacık bir bere olan polar bere çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Üstelik oldukça şık modelleri ile isterseniz klasik giyimde isterseniz spor giyimde dilediğiniz gibi rahatlıkla kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz.

bere

Polar bereler ile kışa meydan okuyun.

Büzgülü Salaş Polar Bere

Polar bere modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden birisidir. Erkekler için günlük kullanım da kesinlikle en güzel seçimlerden birisi olabilir. Bununla birlikte büzgülü polar bere modelinde sınırsız bir renk seçeneği de sizleri bekliyor.

buzgulu-bere

Maskeli Polar Bere

Spor yapmayı sevenler için veya kışın yürüyüş yapmaktan vazgeçmeyenler için en güzel modellerden birisi de maskeli polar bere modelidir. İstediğiniz rengi seçebileceğiniz gibi ebat olarak da istediğiniz ebattaki polar bereleri bulabilirsiniz. Üstelik termal bir yapıya sahip oldukları içinde ağız bölümünüzü ve çene bölümünüzün yanı sıra boyun bölümünüzü de bu bere modeli ile soğuktan koruyabilirsiniz.

maskeli-bere

Klasik Polar Bere

Klasik giyim kullanmak zorunda kalanlar için kışın daha sıcak geçebilmesi ve kulaklarınızın korunması adına en uygun olan bere  modeli ise klasik polar bere modelidir.

klasik-bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.