Severek Kullanacağınız  Bere Modelleri

 

Kış ve sonbahar mevsimin kesinlikle sevilerek kullanılan ve vazgeçilmeyen ürünlerinden birisi olan bereler yüzlerce hatta binlerce farklı model ve renk aralığı sizleri bekliyor. Ancak her yıl pek çok kıyafette de olduğu gibi bere modellerinde bazı modeller daha çok ön plana çıkabilmektedir.

bere

Bu  yıl severek kullanacağınız bere modelleri:

Dantelli Bere Modeli:

Klasik berelerden sıkılmış olanlar için ve tarzlarını kıyafetlerinde de yansıtmayı sevenler için belki de en çok farklı modele sahip olan bere  modeli dantelli olan modeldir. Şapka tarzındaki şıklığının yanı sıra bere olması ile da bir yandan sportif özelliğini de korumayı sürdürüyor.Sizler de dantelli bere  modeli ile sokak modasında kendi tarzını yaşatabilirsiniz.

dantelli_bere

Hayvan Modelli Bere Çeşitleri

Kulaklarının yapısına kadar veya üzerindeki işlemlerine kadar küçük ve sevimli hayvanlı bereleri sizde taşımak ister misiniz? O zaman sizler de küçük bir ayıcık veya bir panda modeli ile eğlenceli bir şekilde hem kıyafetlerinizi kombin yapabilir hem de kulaklarınızı sıcacık tutabilirsiniz.

hayvan_figurlu_bere

Büyük Ponponlu Bereler

Bu senenin belki de en güzel modellerinden birisi de oldukça büyük ponponlara sahip olan salaş bere modelleridir. Bunları dilediğiniz kıyafetiniz ile kombin yapabileceğiniz gibi dilerseniz de farklı desenli modelleri ile de bereleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Üstelik bu tarz berelere takacağınız rozetler ve çıkartmalar da bu yılın en moda unsurlarından birisidir.

ponponlu_bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.